Vēršiem lieliska diena, bet Svari sasniegs mērķus; Dienas horoskops 23. novembrim visām zodiaka zīmēm

Ceturtdiena, 2023. gada 23. novembris, solās būt labvēlīga diena, kad veiksme jūs pavadīs visos jūsu centienos un darbos. Tāpēc nekautrējies izrādīt savas ambīcijas un tiekties pēc vairāk.

Šo optimistisko prognozi ir sniegusi astroloģe Irina Bogdana, un to analizēja portāla Abiem žurnālisti.

Auns (21. marts – 19. aprīlis)
Auns šodien var rēķināties ar ikviena pateicību, pilnīgu atbalstu visos centienos un īpaši labu dienu personīgo attiecību jomā. Visi nospraustie mērķi ir diezgan sasniedzami, tāpēc ieteicams aktīvi darboties.

Vērsis (20. aprīlis – 21. maijs)
Vēršiem būs lieliska diena, kurā apstākļi būs viņu rokās. Viss virzīsies pareizajā virzienā, ar atbalstu no visām pusēm. Turklāt liktenis tev gatavo svarīgu tikšanos un noderīgu pazīšanos.

Dvīņi (22. maijs – 21. jūnijs).
Dvīņi var izbaudīt lielisku dienu plānošanai, sanāksmēm un līgumu slēgšanai. Drosmīgi sāc jaunus projektus, uzņemies jaunas saistības – tev izdosies un tu nevienu nepievilsi.

Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs)
Vēži var sagaidīt vienkārši perfektu dienu, veiksmīgu visos aspektos. Tevi uzslavēs un novērtēs par teicamu darbu, kas tev nesīs labus ienākumus.

Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)
Diena ir ideāli piemērota savu pienākumu izpildei un attiecību nostiprināšanai. Tava rīcība radīs pozitīvu iespaidu, un tev viegli izdosies apsteigt konkurentus.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment