Par mums un kontakti

Portāls Abiem ir izklaidējoši informātīvs portāls, kurš dažādos formātos pastāv jau 7 gadus.

Portāla pārliecība ir tajā, ka nav mazsvarīgu lietu- lasītājs ir ne vien jāinformē, jābrīdina un jāizglīto, bet arī jādod brīdis atelpai no dienas saspringtajiem darbiem. Mēs strādājam, lai Jūs zinātu svarīgo, aktuālo un interesanto!

Portāla galvenais reaktors: Oskars Andersons , tel. 29146442

Reklāma un sadarbība: Oskars Andersons , tel. 29146442

 

 

Par komentāriem:

Portāls neuzņemas nekādu atbildību par portālā publicēto komentāru saturu, kā arī ir tiesīga dzēst komentārus, kas ir rupji, neētiski, apmelojoši, draudoši, aicina uz vardarbību, aizskar cilvēka godu un cieņu, kurina rasu un nāciju naidu, kā arī satur ar portālu nesaskaņotu reklāmu. Portāls aicina ievērot lasītājus pieklājības normas un nepublicēt komentārus, kas satur iepriekšminētās pazīmes.

 

Rakstiem pievienotajos komentāros aizliegts:

  • Jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Neievērošanas gadījumā lietotājam uz nenoteiktu laiku tiks slēgta pieeja “Komentāriem”.
  • Aizliegts publicēt personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu, pornogrāfisku, zaimojošu informāciju, musināt uz rasu vai etnisko neiecietību, tai skaitā citas personas identitāti vai datus.
  • Aizliegts publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Aizliegts publicēt komerciāla rakstura informāciju.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, portāls patur tiesības slēgt lasītājam pieeju “Komentāriem” un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

As a college term paper writer, you should be able to create an organized outline. Your outline must include all the main components of the paper. The outline should contain an introduction, body and concluding. The body section of your paper will contain professional term paper writer research and literature. The body should have one topic sentence. This should be an introduction to the central idea of the paper.

Leave a Comment