Kāpēc tīrīt plīti ar vazelīnu: tauki un kvēpi vairs nepielips

Nepārtraukti netīra plīts ir reāla problēma daudzām saimniecēm, jo pastāvīga tauku un sodrēju tīrīšana ir ārkārtīgi kaitinoša un nogurdinoša.

Īpaši tad, ja uz plīts ir daudz grūti aizsniedzamu vietu – degļi un slēdži. Tomēr ir lielisks līdzeklis, kas atbrīvos no piesārņojuma problēmas. Mēs jums pastāstīsim, kā tikt galā ar taukiem un sodrējiem uz virtuves plīts, izmantojot vazelīnu.

Daudzi cilvēki izmanto foliju, lai aizsargātu plītiņu no netīrumiem. Ir arī pieredzējušas saimnieces, kas izmanto vazelīnu. Tad virsma ilgāk saglabājas tīra, jo ziede izveido sava veida aizsargplēvi.

Kā izmantot vazelīnu plīts aizsardzībai?

Vispirms ir jāļauj plītij atdzist, un pēc tam virsma jāapsmērē ar ziedi. Pretējā gadījumā vazelīns neuzsūcas. Vazelīnu labāk uz tīras, sausas virsmas uzziest ar mikrošķiedras drānu.

Lasi vēl: 3 draudi, kas visbiežāk rodas ģimenes tikšanās reizēs

Pēc vazelīna uzklāšanas pagaidiet piecpadsmit minūtes. Pēc tam noņemiet ziedes atlikumu ar sausu drānu. Šī metode palīdzēs pasargāt plīti no dzelteniem traipiem un svītrām, turklāt uz tās nepielips tauki.

Kā tīrīt cepeškrāsni ar vazelīnu

Šī ziede lieliski palīdzēs notīrīt arī cepeškrāsns durvju stiklu. Vazelīns noņems pat novecojušos taukus. Lai notīrītu netīro cepeškrāsns stiklu no taukiem, uzklājiet vazelīnu un atstājiet to uz 5-10 minūtēm. Pēc tam ar papīra dvieli vai tīru drānu noslaukiet aptiekas līdzekļa paliekas un netīrumus. Jūsu cepeškrāsns stikls spīdēs nevainojami tīrs.

 

 

Leave a Comment