Lai piesaistītu veiksmi un mīlestību, katru dienu skatoties spogulī saki šos vārdus

Kopš seniem laikiem īpašas īpašības ir saistītas ar spoguļiem. Katru dienu mēs skatāmies spogulī ar dažādām noskaņām. Lai piesaistītu mīlestību un labu veiksmi, ir svarīgi zināt, kādi vārdi jāsaka pie spoguļa.

Kopš seniem laikiem cilvēki ir piesaistīti spogulim un atspoguļo tajā neizskaidrojamas īpašības. Ar spoguli ir saistītas daudzas senās leģendas. Tas parādās arī daudzu tautu pārliecības. Galu galā šis enerģiski spēcīgais priekšmets ir ikviena mājā un ikdienā mijiedarbojas ar šo personu.

Ir vārdi, kurus nekādā gadījumā nevar teikt spoguļa priekšā. Galu galā vārdi un frāzes, ko jūs esat izteikuši, domājot par sevi pārdomās, vajadzētu būt pozitīvām. Visi vārdu piemēri, kurus vietnes eksperti apkopojuši šajā rakstā, ir kāda veida pamati, kas veido laimi. Izmantojot tos, jūs būsiet pārsteigts, cik lielā mērā jūsu dzīve mainīsies.

10 vārdus, kas tev liks tev iemīlēt sevi

Protams, vissvarīgākais ir tas, ka jūs nekad nekautrējieties sevi atstarot un neizmantojiet vārdus, kas ir negatīvi, atrodoties spoguļa priekšā. Pat ja jūs neesat apmierināts ar kaut ko sevī vai savā dzīvē, aizmirst to, apdomājiet un izrunājiet pārliecinoši un skaļi frāzes, kurās jums noteikti ir jābūt šādiem vārdiem:

  • skaistums;
  • veselība;
  • laime;
  • mīlestība;
  • prieks;
  • prāts;
  • bagātība;
  • jautrība;
  • spēks;
  • sasniegums.

Kā jūs varat izmantot šos vārdus, lūkojoties spogulī? Vārdi jāizrunā, apskatot sevi. Šie apgalvojumi ir sava veida radoša vizualizācija, ar kuras palīdzību jūs varat iegūt visu, ko vēlaties.

Skaistums. Ikviens sapņo par skaistu un laimīgu. Bet bieži vien, apskatot sevi spogulī, nevēlamā veidā jūs sākat redzēt trūkumus – pat tos, kas pieder citiem. Lai mīlētu sevi, ne vienmēr eksperimentē ar savu izskatu – pietiek ar savu dabisko skaistumu. Mēģiniet teikt:

“Esmu visskaistākais” vai “Es esmu skaists un skaists”.

Ticiet man, ka skaļi un pārliecināti izteiktas, varēs kaut ko īstenot pat šādas īsās frāzes. Un pēc kāda laika jūs patiešām jutīsieties skaisti. Un nelielas izskata kļūdas būs jūsu atšķirības iezīme, kas jums piešķirs šarmu.

Veselība. Katrai personai ir nepieciešama spēcīga veselība. Un vēlme būt veselīgam ir savdabīga visiem. Atkārtojiet pirms spoguļa:

“Es jūtos lieliski.”
Drīz jūs pamanīsiet, ka nelielas kaites ir pārtraukušas jūs uztraukt, un ārsta apmeklējumi kļūs retāki.

Laime. Protams, pat laimes jēdziens katrai personai ir individuāls. Kādam laime ir mīlestība, jo kādam – bagātība un kādam – lolotas vēlmes izpildīšana. Stāviet spoguļa priekšā un norādiet visu, kas jums nepieciešams laimei. Un vissvarīgākais – zināt: cik lielā mērā jūsu vēlme ir tik tuvu, ka jūs to izpildāt.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Pievienot komentāru