Iemesli, kāpēc katru rītu vajadzētu dzert kurkuma ūdeni

Kurkuma ir viena no visnoderīgākajām garšvielām, jo tai piemīt spēcīgas pretiekaisuma, antioksidanta un atjaunojošas īpašības. Šī fantastiskā garšviela var būt ļoti noderīga dažādu veselības traucējumu ārstēšanā.

Galvenā sastāvdaļa, kas nodrošina visas šīs priekšrocības, ir kurkumīns. Tā apbrīnojamās īpašības ir pierādītas vairāk nekā 7000 publicētos zinātniskajos rakstos.

Tādējādi kurkuma ūdens ir viens no visdziedinošākajiem dzērieniem. Lai pagatavotu šādu ūdeni, viss, kas jums jādara, ir jāpievieno kurkumas pulveris iepriekš uzsildītam ūdenim un labi jāsajauc.

Šāda ūdens lietošana ir ļoti labvēlīga veselībai:

Tas mazina artrīta simptomus

Kurkumīnam ir spēcīgāka iedarbība nekā diklofenakam, kas ir nesteroīds pretiekaisuma līdzeklis, locītavu sāpju un pietūkuma ārstēšanā.

Novērš 2. tipa diabētu

Auburn Universitātē veiktajā pētījumā atklājās, ka kurkuma piedevas var ļoti palīdzēt diabēta novēršanā

Cīņa pret iekaisumu

Daudzas slimības ir hroniska iekaisuma rezultāts. Tomēr šai garšvielai piemīt spēcīgas pretiekaisuma īpašības, un tā cīnās ar iekaisumu pat labāk nekā dažas pretiekaisuma zāles.

Uzlabo gremošanu

Regulāra kurkuma lietošana uzlabo gremošanu, jo tā stimulē žults sekrēciju.

Padara organismu “sārmainu”

Šī garšviela ir diezgan sārmaina, tāpēc tai ir pozitīva ietekme uz organismu. Proti, sārmaina organisma vide nav piemērota vēža attīstībai, jo tas plaukst tikai skābā vidē.

Stiprina sirds un asinsvadu sistēmu

Kurkumīna aktīvā viela kurkuma, novērš asins recekļu veidošanos.

Pagarina ilgmūžību un novērš novecošanu

Kurkumīns veiksmīgi nomāc brīvo radikāļu darbību un novērš iekaisumu, kas ir divi no svarīgākajiem novecošanās faktoriem.

Lai uzzinātu par pārējām kurkumas labājām īpašībām un labākā kurkumas dzēriena recepti, šķir nākamo lapu!

Leave a Comment