13 veidi, kā sevi palutināt, kā to dara francūzietes

Praktiski paņēmieni no īstām francūzietēm, kas palīdzēs jums saglabāt slaidu augumu, ievērot diētu, izskatīties skaisti un satriecoši.

Visa pasaule apskauž francūzietes par viņu spēju izskatīties skaisti un satriecoši, it kā tas viņām tas neko nemaksātu. Saglabāt slaidu augumu bez diētām. Būt pievilcīgām, neatbilstot ārējiem skaistuma ideāliem. Būt apbrīnojamām, absolūti pārliecinātām par sevi. Dzīvot skaisti, neko sev neliedzot, bet zinot mēru. Novērtēt kvalitāti, neieslīgstot patēriņā.

Jā, es zinu, ka man nevajadzētu vispārināt, un daudzi mani franču draugi teiks, ka viņi nemaz nav tādi. Taču kopumā es apbrīnoju savus franču draugus – neatkarīgi no viņu vecuma un svara – par viņu mīlestību, spēju novērtēt un cienīt sevi.

Turpat zemāk atradīsiet visu, ko esmu iemācījusies par sevis mīlēšanu no francūzietēm !

Mēģiniet noskaidrot, kas jums vislabāk piestāv

Franču sievietes visā pasaulē ir pazīstamas ar to, ka ir stilīgas – bet tas ir tāpēc, ka viņas zina, kāds stils viņām vislabāk piestāv, un cenšas pie tā pieturēties, laiku pa laikam to atjauninot ar nelielām izmaiņām un papildinājumiem atkarībā no sezonas (turklāt šādā veidā jūs ietaupīsiet daudz naudas).

Praktizējiet rituālus, kas liek jums justies labi

Justies labi ir tikpat svarīgi kā labi izskatīties. Relaksējošas vannas, skaistumkopšanas procedūras, masāžas un citas ķermeņa kopšanas procedūras nav greznība, tās ir nepieciešamība – un nav svarīgi, cik aizņemta ir jūsu dzīve citos aspektos.

Nesodiet savu ķermeni

Pieeja “bez sāpēm nav uzvaras” nekad nav labi saskanējusi ar francūžu uzskatiem. Francūži dod priekšroku baudas principam – ja jūs darāt kaut ko tādu, kas liek jums izskatīties un justies lieliski, tas neapšaubāmi nāk par labu jūsu veselībai un labsajūtai.

Pieņemiet sevi tādu, kāda esat

Gandrīz jebkurā franču sieviešu žurnālā jūs atradīsiet tās pašas gandrīz nesasniedzamās normas un ideālus. Taču šeit, reālajā pasaulē, francūzietes zina, ka laime nav spēja iekļauties 36. izmēra apģērbā, bet gan spēja justies labi savā ādā.

Izbaudiet labu ēdienu

Garšīgs ēdiens vienmēr ir bijis franču kultūras sastāvdaļa, tad kāpēc to sev liegt? Jūs varat atļauties gandrīz visu, ko vien vēlaties – pa mazumiņam un ar mēru. Neviens no maniem franču draugiem neatsaka sev maizi, sieru un desertus – bet viņi arī neēd tos katru dienu.

Respektējiet savu ķermeni

Ticiet man, pārēšanās var izraisīt tikai negatīvas sajūtas un izjūtas. Vai vēlaties kūkas gabaliņu? Nu, apēdiet to, bet pēc tam izvairieties no siera un otras vīna glāzes šodien. Mērenība ir labāka nekā askētisms, kam laimīgā dzīvē nav vietas.

Lasi vēl: Kā pazīt sievietes raksturu pēc viņas ķermeņa uzbūves

Centieties justies un izskatīties pēc iespējas labāk

Francūzietes neļauj sev iziet ārā, izskatoties tā, it kā būtu tiko piecēlušās. Lai arī kur steigtos, viņas iziet no mājas glīti ģērbušās un izskatoties pēc iespējas labāk (nekādas sporta bikses vai neķemmēti mati). Labas pašsajūtas noslēpums ir labi izskatīties – turklāt tā jūs izrādāt cieņu gan sev, gan apkārtējai pasaulei.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Leave a Comment