Kā pazīt sievietes raksturu pēc viņas ķermeņa uzbūves

Aplūkojot savu figūru, mēs esam pieraduši novērtēt, kur mums ir jānovērš liekais, kur jāuzpumpē muskuļi, kur jācenšas palielināt esošās formas.

Bet vai jūs zināt, ka noteiktas formas figūra var daiļrunīgi jums pastāstīt par to, kas jūs uztrauc, ar ko neesat apmierināts, kas sagādā ciešanas, kas rada bailes?

Katra cilvēka ķermenis spēj pastāstīt ne tikai par dzīvesveidu, bet arī par to, pēc kādiem dzīves principiem viņš vadās, kādu uzturu ievēro.

Kanādas psiholoģe Liza Burbo spēja apstiprināt, ka cilvēka figūrai piemīt spēja saglabāt visu informāciju par iepriekš gūtajām psiholoģiskajām traumām. Tas var kļūt redzams, aplūkojot sevi un savu apkārtni rūpīgāk.

Pamata figūras ir iedalītas 5 tipos:

Izteikts tievums

Nevajadzētu just skaudību pret tām anoreksiķēm meitenēm, kurām ir ļoti zems svars un kurām viss ķermenis teju spīd cauri. Šāda miesasbūve raksturo cilvēkus, kuri nes “atstumtā” cilvēka tēlu. Viņa trauma atspoguļojas viņa izskatā ar ļoti tievu ķermeni. Šādu apveidu cilvēku daudzi uztver kā gandrīz neredzamu, viņš spēj saplūst ar apkārtējo realitāti. Atstumtie cilvēki cenšas izvairīties no pastiprinātas uzmanības pievēršanas savai personai.

“Izstumtā komplekss” visbiežāk izpaužas bērniem, kuru piedzimšana nav bijusi gaidīta. Piemēram, kad topošais tēvs vispār nav vēlējies bērnus, un dzimušais dēls ir kļuvis par apgrūtinājumu, vai arī māte, kas sapņoja par dēlu, dzemdēja meitu, un tagad viņai ir grūti uztvert ierasto sieviešu konkurenci par vīriešu uzmanību.

Šādi cilvēki jūtas lieki jebkurā sabiedrībā, neuzskata sevi par tiesīgiem pretendēt uz savu vietu šajā dzīvē. Viņi ir pakļauti pastāvīgai baiļu sajūtai, diezgan bieži izjūt panikas lēkmes un nespēj paši tikt galā ar iekšējām bailēm.

Neliela būtne ar iekšēji sarāvušiem pleciem

Bieži vien tās ir jaunas meitenes, kurām ir problēmas ar stājas noturēšanu. Neraugoties uz visām jaunākajām medicīnas tehnoloģijām, tikai nedaudzām no viņām izdodas atjaunot pareizu stāju un atjaunot muskuļu un visa ķermeņa vitālo tonusu. Tas viss tāpēc, ka sarāvušies pleci, saliekta mugura un vājš ķermenis liecina par “pamestības” traumu. No šādām meitenēm vīrieši izvēlas turēties tālāk vai galu galā aiziet.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Pievienot komentāru