Vai Toļiks atradies? TV šova zvaigzne un dzejniece Magone soctīklos tomēr nāk klajā ar iepriecinošām ziņām

Foto – ekrānuzņēmums

TV šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne un dzejniece Magone Liedeskalns nākusi klajā ar ļoti jaukām ziņām, ar kurām dalījusies vietnē “Instagram”.

Atgādināsim, ka pavisam nesen Magones dzīvē viss nemaz nebija tik lieliskā kārtībā – pavisam nesen vēl šova sērijās skatītāji varēja vērot, kā viņa devusies uz Rīgu kopā ar draudzeni Ilvu, lai satiktu klātienē savu kavalieri Toļiku, kurš kādreiz bija stāstījis visas Latvijas priekšā, ekrānos, ka strādā veikalā “Depo”.

Magonei bija šķitis dīvaini, ka viņš pēdējā brīdī atcēlis abu sarunāto randiņu, un runājis, ka esot galīgi saslimis. Tad nu Magone izlēma doties uz Rīgu un pieķert Toļiku melos. Beigu beigās, tur, kur viņš dzīvo – neviens tādu nepazīst, un abas ar draudzeni devās uz viņa darbavietu – Krasta ielas veikalu “Depo”. Un kāds bija abu pārsteigums, kad arī tur neviens tādu Toļiku nav ne redzējis, ne dzirdējis!

Foto – ekrānuzņēmums

Beigu beigās, Magone teic, ka saprot, ka kaut kas pavisam noteikti nav kārtībā, tikai nesaprot – kas tieši.

Tad nu tagad Magone nākusi klajā ar ziņu vietnē “Instagram”, kas viņas dzīvi iekrāsos mazliet spilgtākās un priecīgākās krāsās.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Abiem grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 53%

0%

Īsajā video, kur viņa redzama kopā ar izteiksmīgu Mikipeli, viņa saka:

Foto – ekrānuzņēmums

“Mīļie bērni un viņu vecāki. Mēs abas divas aicinām jūs uz interaktīvo Mikija izrādi, 9.martā, 11:00 no rīta “Bumbu istabā”, Rīgā, Maskavas ielā. Tur būs super forša izrāde – viena stunda un vēl pāri.

Lasi vēl: VIDEO. “Varbūt viņam ir dubultā dzīve?” – negaidīts pavērsiens TV šovā: Magone dodas pieķert savu kavalieru Toļiku melos

Pusotras stundas garumā varēsim piedzīvot dažādas lietas un trakulības. Un izbaudīt gan lielie, gan maziņie. Būs arī maziņi našķīši. Tātad, biļetīšu cena 25.00 eiro – vecāks kopā ar bērniņu. Tātad, vecāks plus bērns – 25 eirīši.

Un nākam un piedzīvojam! Arī es tur būšu! Ja vēlies iepazīties klātienē ar “Ne man Gucci, ne man Nike”, tad droši brauc! Tātad, tikai biļetītes jāiegādā. Jā, un viss! Tiekamies! Sestdien, 9.martā, “Bumbu istabā”.”

Leave a Comment