Rīgā viesosies Stokholmas ziemas olimpisko spēļu orgkomitejas pārstāvji

Otrdien, 17.aprīlī Rīgā uz darba sanāksmi ieradīsies Stokholmas Olimpisko spēļu orgkomitejas pārstāvji, kuri ar Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK), Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM), Siguldas novada domes un Siguldas bobsleja un kamaniņu trases pārstāvjiem pārrunās aktuālākos jautājumus par Stokholmas kandidatūru 2026.gada ziemas Olimpisko spēļu rīkošanai.

Darba tikšanās notiks otrdien, 17.aprīlī starptautiskās lidostas “Rīga” VIP centrā, pēc kura turpat plkst.17:00 norisināsies preses konference. Tajā piedalīsies:

* LOK viceprezidents Einars Fogelis;

* Izglītības un zinātnes ministra biroja vadītājs Andis Geižāns;

* Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics;

* Siguldas Bobsleja un kamaniņu trases direktors Dainis Dukurs;

* Stokholmas delegācijas pārstāvis.

Stokholmas pilsēta ir pieteikusies kandidēšanai uz 2026.gada ziemas Olimpisko spēļu rīkošanu un šī kandidatūra ir aktuāla Latvijai, jo tā sacensības kamaniņu sportā, bobslejā un skeletonā vēlas aizvadīt Siguldas trasē.

2026.gada ziemas Olimpisko spēļu rīkošanai ir izvirzītas šādas pilsētas Grāca un Šlādminga (Austrija), Kalgari (Kanāda), Milāna, Turīna un Kortīna d’Ampeco (Itālija), Saporo (Japāna), Sjona (Šveice), Erzuruma (Turcija) un Stokholma (Zviedrija).

Mājvieta 2026.gada ziemas Olimpiskajām spēlēm tiks nosaukta 2019.gada septembrī.

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Latvijas Gāze” un “4F”; LOK sadarbības partneri VAS “Latvijas Dzelzceļš” un VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””.

Papildu informācija:

Mārtiņš Mālmeisters

LOK preses sekretārs

Mob. tel.: +371 26197135

E-pasts: [email protected]

www.olimpiade.lv

www.draugiem.lv/olimpiade

www.facebook.com/OlimpiadeLV

www.twitter.com/Olimpiade_lv

www.youtube.com/OlimpiadeLV

Leave a Comment