“Nez, kāpēc tieši slaidums tiek sludināts kā veiksmes atslēga” – stiliste un influencere Indra Salceviča

Foto – ekrānuzņēmums

“Body positive” kustības aizsācēja Latvijā Indra Salceviča, stiliste un digitālā satura veidotāja Indra Salceviča vietnē “Instagram” publicējusi savas pārdomas par to, vai slaidāki cilvēki dzīvē patiešām ir veiksmīgāki?

“Ziniet, atrast savā vizuālajā izskatā visu nelaimju cēloni ir vieglāk nekā uzņemties atbildību un pieņemt realitāti! Ir vieglāk pateikt “man neveicas darbā, jo esmu apaļa”, “man neveicas attiecībās, jo esmu apaļa”. Nez, kāpēc tieši slaidums tiek sludināts kā veiksmes atslēga.

Patiesībā jau tikai modeles darbā pieņem izskata, ķermeņa aprišu dēļ, citos darbos ir svarīgas cilvēka kompetences.

Foto – ekrānuzņēmums

Attiecību frontē vispār nav vienas formulas, tur vai nu notiek klikšķis, vai nē. Dzimst vai nedzimst iekāre, ir vai nav vilkmes. Tur nav noteikumu kāju garumam vai vidukļa apkārtmēriem. Kultivētie skaistuma ideāli, pareizā dzīvesveida formulas ir kā toks**ni, kuri rāmē attieksmi pret sevi.

Lasi vēl: Šefpavārs Zommers pamāca aktrisi Ievu Florenci-Vīksni: lai vārīti kartupeļi būtu izcili, vārot tiem jāpieliek tikai viena sastāvdaļa

Negatīva attieksme pret sevi ir tikpat starojoša kā pozitīva, tikai ar milzīgu atšķirību — tā nav ne sek***īga, ne pārliecinoša, ne kā citādi vilinoša.

Foto – ekrānuzņēmums

Turklāt, manuprāt, ilgtermiņā tā ir vairāk nekā graujoša. Tā ir iznīcinoša. Jūsu domas?” – viņa raksta.

Pievienot komentāru