Lielu pārmaiņu laiks: mīlestības prognoze katrai zvaigžņu zīmei no 22. februāra līdz 2024. gada 20. martam

Zivju zvaigžņu sezona, kas sāksies 19. februārī un ilgs līdz 2024. gada 20. martam, sola būt dziļu pārmaiņu periods visām zvaigžņu zīmēm.

Šajā periodā to pārstāvji saskarsies ar jauniem izaicinājumiem, iespējām un atklājumiem, kas liks pārdomāt savas vērtības un attiecības, ziņo Abiem žurnālisti.

 

Auns (21. marts – 19. aprīlis)

Zivju sezona sniegs tev pavisam jaunu skatījumu uz sevi, un lielā mērā tas ir saistīts ar mācībām, ko tu guvi no savām iepriekšējām attiecībām, un tavu spēju augt. tagadnē. Tavs pozitīvisma spēks ir visaugstākajā līmenī.

Mīlestības pilnākās dienas: 22., 27. februāris, 9., 10. marts

 

Vērsis (20. aprīlis – 21. maijs).

Tev lietas noteikti progresē, tu izvirzīsi dažus mērķus, kurus var būt grūti sasniegt, taču tie nav neiespējami. Tev patīk uz sevi izdarīt spiedienu, un tu ar to vari tikt galā.

Mīlestības pilnākās dienas: 22., 24., 25. februāris. 1., 7. marts.

 

Dvīņi (22. maijs – 21. jūnijs)

Tu beidzot jutīsies komfortabli ar domu, ka mīli un esi mīlēts ar otru cilvēku. Tev it kā kaut kas ir aizgājis greizi, un tagad, kad bēdas ir aiz muguras, tu jūti, ka Zivju sezona tev patiešām ir priekšā, lai piedzīvotu jautru mīlestību un attiecības. Šajā laikā tu esi arī radošs un ietekmīgs, jo citi tevi ciena un uzskata par savas jomas ekspertu.

Mīlestības pilnākās dienas ir 24., 27. februāris, 3., 4., 19. marts.

 

Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs)

Viss, kas tevi ir kavējis, tagad ir ne tikai nolaizīts, bet ir pagātnes daļa, no kuras tu tagad bēg. Daudzas lietas tev sāks iegūt jēgu, īpaši, ja runa ir par tavu personīgo dzīvi. Šoreiz tu neapmierināsies ar mazāku, un Zivju laikā tu uzticēsies savai intuīcijai, pat ja reizēm jutīsies pārlieku jūtīgs.

Mīlestības pilnākās dienas ir 22., 24., 25. februāris, 10., 17. marts.

 

Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)

Lauvām Zivju sezona sola atbrīvošanos no pagātnes nastas un iespēju mainīt savu nākotni. Šis ir laiks, kad jāatlaiž tie, kas nav izrādījuši uzticību, un jāatzīst cilvēki, kuri palikuši uzticīgi. Lauvas meklēs jaunas saistības un pārmaiņas, pārņemot kontroli pār savu likteni.

Mīlestības pilnākās dienas 24., 25., 28. februāris, 9., 10., 17. marts.

 

Jaunava (23. augusts – 22. septembris)

Jaunavām Zivīm Zivju sezona nesīs pašapziņas pieaugumu un apņemšanos ievērot principus. Tās iestāsies par savām tiesībām, pat ja tas nebūs populāri, un mācīsies novērtēt savu individualitāti. Tās var rast atbalstu un sapratni no tiem, kuri patiesi novērtē viņus tādus, kādi viņi ir.

Mīlestības pilnākās dienas: 23., 24. februāris, 3., 10., 11. marts.

 

 

Svari (23. septembris – 22. oktobris)

Zivīm Zivju sezona nesīs ideju paplašināšanos par mīlestību un pašpārliecinātību. Viņi apzināsies savu pievilcību un būs atvērti jaunām romantiskām iespējām. Svarīgi, lai viņi uzticētos mīlestībai un ļautu tai kļūt par realitāti viņu dzīvē.

Mīlestības pilnākās dienas: 23., 27. februāris, 3., 4., 7. marts.

 

Skorpions (23. oktobris – 21. novembris)

Skorpioniem Zivju sezona nesīs radošumu un jaunu pieredzi. Viņi būs atvērti fantāzijām un idejām, kas viņiem iepriekš bija svešas. Šis periods viņiem var sniegt arī jaunas iespējas personīgajā dzīvē, kur mīlestībai un sapratnei būs galvenā loma.

Mīlestības pilnākās dienas ir 19., 20. februāris, 9., 10., 11. marts.

 

Strēlnieks (22. novembris – 21. decembris)

Dzīve tev ir bijis nemitīgs pārmaiņu process, un beidzot tev kļūs ļoti skaidra mīlestības pasaule. Iespējams, ka agrāk tu esi atradis mīlestību, taču garīgās veselības problēmas šo mīlestību ir aptraipījušas, un tagad ar palīdzību un mīlošu vadību tu sapratīsi, ka mīlestība patiešām ir daļa no tavas dzīves un ka tu vari tai uzticēties. Zivju gadalaiks atklāj jūsu ievainojamību, bet arī ļauj jums uzticēties tai, kā tam vajadzētu būt.

Mīlestības pilnākās dienas ir 22., 23., 24., 25. februāris, 3., 11. marts.

 

Mežāzis (22. decembris – 19. janvāris)

Ir brīži, kad tev šķiet, ka visa tava dzīve ir viena liela romantiska kļūda, un tad no 2024. gada 19. februāra līdz 20. martam iestājas Zivju sezona, un tā tev parāda, ka nekad nav par vēlu.

Un tas attiecas arī uz tevi, jo šajā laikā tu vari pamanīt, ka tev nav nepieciešams ieslodzīties savā vecajā domāšanas veidā, pat ja runa ir par to pašu partneri, ar kuru tu visu laiku esi bijis kopā. Jūsu attiecībās paveras kaut kas svaigs un jauns, un, lai arī cik tas jūs pārsteigtu, tas ir ļoti reāli, un tas ir jāizpēta un jāizbauda.

Mīlestības pilnākās dienas: 22., 23., 28. februāris, 10. marts

Ūdensvīrs (20. janvāris – 18. februāris)

Zivju laikā, no 2024. gada 19. februāra līdz 20. martam, Ūdensvīri atklās, ka viņu mīlas attiecības ir piesātinātas ar radošumu un garīgumu.

Ūdensvīri vairāk pievērsīsies savai radošajai darbībai nekā mīlestībai kā tādai, taču tieši šī mīlestība būs viņu iedvesmas avots. Viņi labprāt izpaudīs savas jūtas caur radošiem meklējumiem un priecāsies, ka partneris saprot viņu centienus.

Mīlestības pilnākās dienas ir 24., 25. februāris, 1., 9., 17. marts.

 

Zivis (19. februāris – 20. marts)

Savukārt Zivis šajā periodā spilgti spīdēs, gūstot garīgu izpratni un piešķirot prioritāti pašaprūpei. Viņu miers un pārliecība piesaistīs partnerus, saglabājot harmoniskas attiecības. Tuvākajā laikā tev galvenais būs garīgā izpratne, dzīvesprieks, uzticēšanās intuīcijai, izvēlētās cīņas izcīnīšana un mīlestība pret sevi un citiem.

Mīlestības pilnākās dienas: 20., 23. februāris, 11., 17. marts.

Pievienot komentāru