Lielākā maita pēc zvaigžņu zīmes. Vai esi sarakstā? Vai tev nācies ar tādām saskarties?

Sievietes un vīrieši ir dažādi, tomēr viņu raksturu lielā mērā ietekmē arī viņas zvaigžņu zīme. Un tā nu sanācis, ka dažas no zvaigžņu zīmju sievietēm un vīriešiem ir lielākas maitas, nekā citas/citi… 

Lūk jums pilns rangs/saraksts.

 

12. vieta – Jaunava

Vienīgā zvaigžņu zīme, kurai nav ne pilītes “maitiskuma”. Tāpēc, ka “maitiskums” pats par sevi nosaka, ka Jaunavai būtu jāizjūt kaut kādas emocijas pret apkārtējiem, kas, kā jūs saprotat, principā nemaz nevar būt. Kas, protams, nekādā ziņā nenozīmē, ka Jaunava neuzvedas, kā maita – o, nē.

Bet tas nozīmē, ka viņa “pārbauda jauno programmatūru”. Tas ir – tēlo maitu, lai paskatītos, kas no tā sanāks. Tas viss nav pa īstam.

Lasi arī: Fantastisks laiks: kad būs jauns mēness 2023. gada martā un kādas ir tā pazīmes – kā tas ietekmē tevi un tavu zīmi

Bet tas, protams, ir vājš mierinājums, ņemot vērā to, ka Jaunava tēlo visaukstasinīgāko, nežēlīgāko un cietsirdīgāko maitu pasaulē. Nu bet tas ir tāpēc, ka viņa vai nu visu dara lieliska, vai arī nedara nemaz.

 

11. vieta – Auns

Teorētiski Auniem vajadzētu atdot pēdējo vietu, bet nostatīt Aunu pret Jaunavu ir tikpat cietsirdīgi un bezjēdzīgi, kā ielaist jauno aitiņu voljērā pie izsalkušajām hiēnām.

Tāpēc Auniem tiek pirmspēdējā vieta – par “maitiskuma” neesamību principā, jo tiek uzskatīts, ka maita – tas ir viltīgs un aprēķina radība, kas, pēc būtības, ir pilnīgs Auna pretstats: ja nu kas – viņa jums vienkārši galvu noraus, nepārspīlējot.

 

10. vieta – Mežāzis

Mežāži ieslēdz maitas režīmu vienā vienīgā gadījumā: kad tas ir nepieciešams, lai novirzītu tuviniekus uz patiesā ceļa. Bet līdz tam Mežāzis izmēģinās visus citus veidus, tā kā, ja jums ir pagadījies maitisks Mežāzis – tas ir iemesls aizdomāties: vai jūs gadījumā neesat koka Buratino?

Visos citos gadījumos Mežāzis “maitiskumu” neizrāda. Precizējam: tas, ka viņa ir visgudrākā, visveiksmīgākā, vislabāk par visiem visu zina un prot – tas nav maitiskums. Tas ir nožēlojams, bet pilnīgi neapstrīdams fakts. Samierinieties.

9. vieta – Vēzis

Vēži, kā jau galvenie zvaigžņu cilvēka dvēseļu inženieri, mēdz būt etalona maitas, tā ir tīra patiesība. Manipulēt, šantazēt un darīt labu viņi prot virtuozi. Bet dara to ārkārtīgi reti, dodot priekšroku veidiem, kas nebojā viņu reputāciju.

Tā kā ieraudzīt maitu Vēzī var, ja tīšām uzkāpj tam uz spīlēm un kārtīgi palāčo. Kas, principā ir iepējams, bet maz ticams: pirmkārt, Vēzis savas spīles rūpīgi slēpj, un otrkārt, kustina tās zibenīgi. Klik-klik. Kas nav noslēpies – Vēzis nav vainīga.

 

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru