Lai sadedzinātu vēdera taukus, ēdiet šos pārtikas produktus

Speciālisti uzskata, ka, ievērojot veselīgu uzturu, vispirms samazinās tauku daudzums uz vēdera, cilvēks zaudē svaru.

Vēdera tauki ne tikai nav estētiski, bet tie var kaitēt veselībai. Šādus taukus sauc arī par viscerālajiem taukiem. Viscerālie tauki ir tauku veids, kas uzkrājas vēdera dobumā un atrodas pie dzīvībai svarīgiem orgāniem, tostarp aknām, kuņģa un zarnām.

Tie var izraisīt dažādus hroniskus iekaisumus organismā un pēc tam, savukārt, aterosklerozi, sirds un asinsvadu slimības un vielmaiņas traucējumus, tostarp 2. tipa diabētu. Var paaugstināties asinsspiediens, kā arī palielināties krūts un resnās zarnas vēža draudi.

Lasi vēl: Lietas, ko agrāk katrs skolēns varēja izdarīt 10 gadu vecumā

Uztura eksperte Melissa Mitri uzskata, ka visefektīvākie pārtikas produkti vēdera tauku dedzināšanai ir sekojošie.

Olas

Tās tiek uzskatītas par vienu no kvalitatīvākajiem olbaltumvielu avotiem. Salīdzinot ar ogļhidrātiem un taukiem, olbaltumvielas nav tik kaloriskas, un olu lietošana uzturā ļauj ilgāk nejust izsalkumu. “Olu kā regulāra olbaltumvielu avota lietošana palīdzēs jums gūt sātu, ēst mazāk un tādējādi sadedzināt vēdera taukus,” saka Mitri.

Avokado

Pētījumi liecina, ka avokado var pozitīvi ietekmēt vēdera tauku sadalīšanos sievietēm. Jo īpaši atklājas avokado priekšrocības, ja to ēd katru dienu. “Sievietes, kuras ikdienā ēda avokado kā daļu no ikdienas ēdienreizēm, novēroja viscerālo tauku – dziļāk esošo tauku uz vēdera, ar kuriem ir grūtāk cīnīties – samazināšanos,” skaidro Mitri.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Pievienot komentāru