Katras zodiaka zīmes labākais treniņa veids

Jūs vingrojat pēc noteikta režīma, esat ērti ģērbies, pirms un pēc treniņa ēdat pareizo ēdienu, bet vai jūs veicat pareizo treniņu?

Uz šo jautājumu nav ideālas atbildes, bet jūs varētu meklēt iedvesmu astroloģijā. Lūk, kāds, pēc astrologu domām, ir ideālais treniņš jūsu zodiaka zīmei.

Auns – mājas treniņi, skatoties YouTube video

Auna sievietes mēdz būt ļoti neatkarīgas, parasti vislabāk jūtas un ir pārliecinātas par sevi, kad trenējas pašas, prom no apkārtējo ziņkārīgo acīm. Ideāla virtuālā motivētāja Auniem noteikti būtu Džiliana Maikla. Viņa neļaus jums atslābt pat tad, ja telpā būsiet vienīgā!

Vērsis – Tonija Hortona kompleksie treniņi P90X

Labākā treniņa jūsu zodiaka zīmei ir nogurdinošais, bet tik ļoti, tik ļoti atalgojošais P90X. Šāda veida vingrinājumi lieliski sader ar klasisko Teļa attieksmi “nekad nepadodies”, un patiešām jūsu tieksme nekad nepadoties ļaus iegūt lielisku muskuļu tonusu un uzlabot sirdsdarbību.

Dvīņi – zumba

Dvīņi ir ļoti sabiedriski un jautri cilvēki, tāpēc treniņu veids, kas viņiem lieliski derētu, ir zumba. Zumba ir tik jautra un patīkama, ka tu galu galā sadedzināsi kalorijas pat nemanot. Jūs apgriezīsiet zināmo teicienu – “nav sāpju, nav uzvaru”.

Vēzis – BodyArt

Ir zināms, ka Vēži ir savdabīgi personības ziņā, tāpēc viņiem ir nepieciešams treniņš, kas pārbaudīs viņu spēku, bet arī nodrošinās meditatīvu atpūtu. BodyArt nodrošina abus šos aspektus, un labākais ir tas, ka jūs varat sākt kā pilnīgs iesācējs.

Lasi vēl: 5 vispievilcīgākie aromāti, kas apburs ikvienu vīrieti…

Lauva – Svarcelšana

Gluži kā dzīvnieki, kas tos pārstāv, Lauvas ir spēcīgi un alkst spēka, tāpēc spēka un kontroles pilns svarcelšanas sporta veids viņiem ir ideāli piemērots. Svarcelšana ir daudzveidīga, un tā var palīdzēt sasniegt dažādus mērķus, sākot no svara zaudēšanas līdz muskuļu palielināšanai.

Jaunava – Tai či

Jaunavas mēdz būt ļoti pārdomātas un apmierinātas savā prātā, tāpēc tai-či ir lieliski piemērots, jo apvieno gan garīgo, gan fizisko spēku, nodrošinot patiešām patīkamu un vērtīgu treniņu.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Pievienot komentāru