“Zēni skolā mēdza par mani smieties…” Elizabetes II mazmeita princese Eižēnija atklāj patiesību par savu bērnību un jaunību

33 gadus vecā britu karaliskās ģimenes locekle ir cietusi no intensīvām sabiedrības negācijām, nesen paziņojusi karalienes Elizabetes II mazmeita, princese Eižēnija.

Foto – ekrānuzņēmums.

Prinča Endrjū un Sāras Fergusones jaunākā meita jau kopš bērnības bija nonākusi žurnālistu un kameru redzeslokā. Būdama maza meitene, princese tam nepievērsa lielu uzmanību un visu uztvēra kā pašsaprotamu. Tomēr skolā viņai sākās problēmas, kas saasinājās, kad viņa sasniedza pusaudžu vecumu.

“Es domāju, ka ikvienam tā ir, ja esi sabiedrības uzmanības redzeslokā. Kad man bija 13 gadu, man bija stulba frizūra un bija nedaudz liekā svara. Ziniet, visi zēni skolā mēdza par mani smieties…” – atklājusi princese.

Viņa stāsta, ka centusies ierobežot svara pieaugumu, galvenokārt tāpēc, lai izvairītos no apsmiešanas. Taču viņu esot kritizējuši ne tikai par to, bet arī par apģērbu un citām lietām.

“Es domāju, ka, galu galā, man radās problēmas attiecībā uz ēdienu. Man bija slimīga attieksme pret to, jo es gribēju izskatīties citādi. Tas bija briesmīgi,” – viņa atceras.

Tagad princese Eižēnija lielāko daļu sava laika pavada vairs ne Lielbritānijā, bet gan Portugālē, kur viņa dzīvo kopā ar savu vīru, britu uzņēmēju Džeku Bruksbenku un abu dēliem – divus gadus veco Augustu un piecus mēnešus veco Ernestu. Viņa žurnālistiem arī pastāstīja, cik atšķirīga ir ikdiena šobrīd no tās, kāda viņai bija, dzīvojot Lielbritānijā.

“Tāpēc Portugāle savā ziņā ir sapnis, jo es varu doties uz lielveikalu treniņtērpā, ar steigšus uz galvas sasietiem matiem, un nebaidīties par to, ka kāds man pievērsīs uzmanību. Nevienam te tas nerūp!”, – raidījumā “Table Manners” pastāstīja Lielbritānijas karaļa Čārlza III māsasmeita.

Eižēnija mīļi kavējās arī atmiņās par Ziemassvētku brīvdienām Sandringemā, kas vienmēr notika viņas vecmāmiņas Elizabetes II labākajās tradīcijās.

“Bērni mēdza ēst spageti bolonēzi, mums lika skaidri saprast, ka pat tos ēdot, nav atļauts sēdēt ar ceļiem uz krēsla. Un no galda nedrīkstēja piecelties un doties prom, kad tas netika atļauts. Tēja tika pasniegta precīzi pulksten piecos. Un īpašā “tējas ceremonija” ilga apmēram 45 minūtes. Bet pēc tam mēs skraidījām pa māju kā traki,” stāstīja princese Eižēnija.

Leave a Comment