“Joprojām iesprūdis lidostā…”: populārais latviešu mūziķis Jānis Šipkēvics netiek mājās uz Latviju

Latvijā pazīstamais mūziķis Shipsea, īstajā vārdā Jānis Šipkēvics, vietnē “Instagram” pavēstījis, ka neparedzētu apstākļu dēļ, ir “iesprūdis” Stokholmas lidostā un netiek mājās uz Latviju.

Foto – ekrānuzņēmums

“Paldies visiem liels par šī rīta kopīgu ziemas iestartēšanu. Ļoti sildoša pieredze!
Mēs tātad, kā solīts, līdz ar pirmo sniegu nokomplektējām sastāvu pirmajai Shipsea vēstuļu eglītei, kas notiks 23. decembrī Rīgā.

Es, starp citu, joprojām iesprūdis Stokholmas lidostā, jo Rīgas sniegi, acīmredzot, bija pārsteiguši visus!

Tiem, kuri neuzspēja. Es teiktu, ka ir ļoti laba iespēja mierinājuma balvai – piebiedroties man sestdien “Siltā gaismā” Dzintaros, Jūrmalā. Un tur brīvu vietu ir palicis mazāk kā šorīt aizskrēja mūsu superoperācijā.” – viņš publicējis ierakstu “Instagram”, kurā redzams, atrodoties lidmašīnas salonā.

Atgādināsim, ka šogad, pirms dažiem mēnešiem, Jānis Šipkēvics paziņoja, ka kopā ar ģimeni pārcelsies uz dzīvi Stokholmā, jo tur, Zviedrijas Karaliskajā mūzikas akadēmijā viņš maģistrantūrā studēs mūsdienu mūzikas producēšanu.

Mūziķis Jānis Šipkēvics ir Latvijā pazīstams dziedātājs, komponists, vārdu autors, producents, kurš uz skatuves vairāk pazīstams ar vārdu Shipsea. Viņš ir arī grupas “Instrumenti” dalībnieks. Viņa tēvs – Jānis Šipkēvics ir pazīstams latviešu žurnālists, kurš popularitāti ieguva pirms daudziem gadu desmitiem, vadot raidījumu “Labvakar”.

Leave a Comment