VIDEO. Diviem BMW šoferiem driftošana pa sasnigušajām Rīgas ielām beidzas neplānoti

Kā vēstī Valsts policija – diviem BMW markas automašīnu vadītājiem driftošana pa piesnigušajām un slidenajām Rīgas ielām beigusies ar sodu.

Foto – ekrānuzņēmums no Facebook.

Valsts policijas ieraksts vietnē “Facebook”:

Sniegotā naktī no 23. uz 24. februāri Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki dažādās vietās Rīgā un Pierīgā veica satiksmes uzraudzību. Likumsargi fiksēja divus “BMW” vadītājus, kuri brauca agresīvi jeb izraisīja apzinātu sānslīdi.

Uzreiz pēc pulksten vieniem naktī Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki ar netrafarēto automašīnu “Škoda Superb”, braucot pa Brīvības ielu virzienā no Dzērbenes ielas uz Krustabaznīcas ielu, pamanīja kādu “BMW” markas automašīnu, kuras vadītājs vairākkārt radīja apzinātus sānslīdes manevrus, kas izpaužas kā agresīva braukšana. Likumsargi reaģēja uz veikto ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu un apturēja “BMW” vadītāju.

Aptuveni tajā pašā laikā Stopiņu pagastā, Dreiliņos arī Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki ar netrafarēto automašīnu “Volkswagen Tiguan” pamanīja kādu “BMW” markas automašīnu, kas pa rotācijas apli radīja apzinātu sānslīdi vietā, kur iespējama satiksme. Arī šo autovadītāju likumsargi apturēja un noskaidroja, ka pie automašīnas stūres atrodas kāds 1988. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu izdarīšanu.

Abos gadījumos tika uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi par agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā apzināta sānslīdes radīšana uz ceļiem vai citās vietās, kur iespējama satiksme. Aizvadītajā diennaktī valstī kopumā par agresīvu braukšanu ir pieķerti septiņi autovadītāji.

Valsts policija atgādina autovadītājiem, ka apzinātas sānslīdes radīšana, piedaloties ceļu satiksmē, tiek klasificēta kā agresīva braukšana. Tā ir bīstama un tā tiek apdraudēta gan sava, gan arī apkārtējo satiksmes dalībnieku drošība un veselība.

Pievienot komentāru