Vērsim sarežģīta situācija, bet Zivīm jānoskaidro attiecības; Dienas horoskops 6. decembrim visām zodiaka zīmēm

Irina Bogdana dalījās ar prognozi trešdien, 2023. gada 6. decembrī, katram zodiaka apļa pārstāvim. Astroloģes prognoze tika prezentēta kopā ar Abiem žurnālistiem.

Auns (21. marts – 19. aprīlis)
Auniem šī diena solās būt veiksmīga. Visi notikumi risināsies pat labāk, nekā jūs gaidījāt. Jūs gaida divkārši vai pat vēl lielāki ieguvumi. Svarīgi ir nesteigties un nesteigt lietas.

Vērsis (20. aprīlis – 21. maijs)
Vērsis, saskaņā ar prognozi, šajā dienā būs jāizdara sarežģīta izvēle. Uzvarēt vajadzētu saprātam un racionalitātei. Tev jāsaprot, ka jēdzienu “sirdsapziņa” daži cilvēki var uztvert atšķirīgi.

Dvīņi (22. maijs – 21. jūnijs)
Dvīņi var cerēt uz veiksmīgu dienu. Šis ir laiks, kad maksimāli jāizmanto iespējas, jo līdzīga iespēja var vairs neatkārtoties. Esi piesardzīgs ar solījumiem un paļaujies galvenokārt uz saviem spēkiem.

Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs)
Vēžiem tiek prognozēta lieliska forma. Viss noritēs, kā plānots, un jūs pat varēsiet dalīties ar citiem savā pieredzē. Vakarā tevi gaida patīkami brīži, emocijas un romantika.

Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)
Šī diena ir labvēlīga, lai pabeigtu iesākto. Šodien būs iespēja uzlabot dažādas dzīves jomas – vai tā būtu biznesa sfēra, mājas vide vai attiecības.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Pievienot komentāru