Vērši – diktatori, Dvīņi – tenkotāji: kā strādā katra zodiaka zīme

Tā kā lielākā daļa no mums trešdaļu sava laika pavada darbā un saskarsmē ar citiem, mēs pastāvīgi saskaramies ar starppersonu attiecību pārbaudījumiem un grūtībām.

Pastāstīsim, kā strādā katra no zodiaka zīmēm darba vidē.

Auns

Auni ir tieša rakstura, viņi nerunās muļķības aiz muguras. Tāpat šīs zīmes pārstāvji lieliski prot teikt uzmundrinošas runas vai vadīt uzbrukumu. Turklāt Auni nav atriebīgi, tāpēc pat tad, ja ar viņiem ir bijis kāds konflikts, varat būt droši, ka viss pietiekami ātri paliks pagātnē.

Vērsis

Drošs veids, kā viņus sadusmot, ir kritizēt viņu pieeju vai pārvaldīt viņu laiku. Vērši arī prot pārsniegt gaidīto un pēc tam prasīt līdzīgus standartus no citiem. Kad viņi iegūst varu vai autoritāti, viņi var kļūt par īstiem diktatoriem. Lai pareizi funkcionētu, viņiem ir nepieciešams pietiekami daudz dabiskās gaismas, augu un pārtikas. Tāpēc viņus vienmēr var palutināt ar greznu maltīti un oficiālu atvainošanos.

Dvīņi

Dvīņus pārvalda viltīgā planēta Merkurs, un no visām zodiaka zīmēm viņi ir izteikti pārdevēji. Neatkarīgi no tā, vai viņi tirgojas ar akcijām, stratēģijām vai shēmām, viņiem patīk tirgoties, un jo īpaši ar informāciju. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai vēlaties izplatīt informāciju, apmeklēt kādu ballīti vai spilgti atpūsties no nospiedošā vienveidīgā darba, šis ir jūsu cilvēks. Dvīņi ir dinamiski labākajā gadījumā un izklaidīgi sliktākajā, viņiem ir nosliece uz dusmu uzliesmojumiem, pārmērīgu atklātību un mainīgu lojalitāti.

Lasi vēl: Šīs četras zodiaka zīmes ir briesmīgi greizsirdīgas

Vēzis

Vēži, kurus pārvalda kaprīzais Mēness, ir ļoti temperamentīgi. Viņi ir emocionāli inteliģenti, un viņiem patīk, ja pie viņiem vēršas pēc padoma – gan personiska, gan profesionāla. Ja viņiem tiek dota iespēja, viņi var kļūt patiesi gādīgi. Turklāt Vēži ir radīti, lai ieguldītu līdzekļus darbā, ko viņi dara, un cilvēkos, kuru labā viņi to dara. Viņi ir stingri, bet maigi, drošība viņiem ir svēta.

Lauva

Lauva bez pielūgsmes iznīkst. Ja jūs spēsiet panākt viņu darba uzslavas normu, uzmanīgi un klusi klausoties viņu ikdienas monologā par sevis slavināšanu, jums būs ļoti lojāls Lauva. Neiecietīgi pret ļaunprātīgām tenkām un vienmēr aizstāvot vājākos, Lauvas labprāt tiek paaugstināti amatā vai palielina savu ieguldījumu cita komandas locekļa panākumos.

Jaunava

Jaunava vairāk nekā citas zīmes identificējas ar savu svēto darbu. Uz detaļām orientētās Jaunavas ir ļoti ieinteresētas, lai jūs integrētu viņu rūpīgi pārdomātās piezīmes par uzlabojumiem. No otras puses, uzslavas viņiem nav svarīgas. Lai gan viņu metodes var šķist ekstrēmas, katrs viņu sastādītais saraksts un veiktā darbība ir domāta komandas kopējam labumam.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Leave a Comment