Unikāls horoskops februāra otrai pusei: kā spēcīgā planētu parāde Ūdensvīrā mainīs katras zodiaka zīmes dzīvi

Ūdensvīra zvaigznājs, sasniedzot savu kulmināciju 2024. gada februārī, katrai zodiaka zīmei sniegs neparastas un aizraujošas iespējas.

Šī mēness otrajā pusē katra zīme izjutīs pārmaiņu spēku un izaicinājumus, kurus varēs pieņemt ar atvērtu sirdi un prātu, ziņo Abiem reportieri. Īpaša ietekme būs planētu parādei Ūdensvīrā.

Planētu parāde astroloģijā attiecas uz kosmisko notikumu, kad vairākas planētas atradīsies tuvu viena otrai tādā pašā zodiaka zīmē vai saskarsies viena ar otru. Šādi notikumi var ietekmēt astroloģiskos notikumus un cilvēku dzīves, sniedzot papildu enerģiju un ietekmi uz konkrētu zodiaka zīmi vai dzīves jomu.

Parasti planētu parādes notiek, kad planētas iet retrogrādā vai tiek sakārtotas tā, ka tās vismaz uz neilgu laiku šķiet esošas tuvu viena otrai tādā pašā zodiaka zīmē. Šie notikumi var radīt intensīvu enerģiju un var ietekmēt cilvēku attiecības, emocijas, lēmumu pieņemšanu un citus dzīves aspektus.

Dažreiz planētu parādes tiek saistītas ar kādu konkrētu notikumu, kas varētu būt gan personiskā, gan pasaules mērogā. Piemēram, planētu parāde var radīt spēcīgu enerģiju, kas veicina svarīgus personīgus pārmaiņu brīžus vai pasaules notikumus.

Astroloģi uzskata, ka planētu parādes ietekmē cilvēku dzimšanas horoskopus, radot spēcīgu enerģiju konkrētajās dzīves jomās. Katras planētas simbolika un iedarbība var būt atšķirīga, un tās ietekmē var mainīties atkarībā no zodiaka zīmes, kurā notiek parāde.

Foto – unsplash

Kāpēc kaķi pēkšņi mēdz ignorēt pakaišu kastīti – ekspertes atbilde daudzus pārsteigs

Auns (21. marts – 19. aprīlis)
Ūdensvīra planētu parāde Aunam sola jaunus sociālos sakarus un iespēju īstenot sen lolotas vēlmes. Šis periods sniegs lielāku brīvību un svarīgus kontaktus, kas būtiski ietekmēs viņu dzīves ceļu.

Vērsis (20. aprīlis – 21. maijs)
Vēršiem vajadzētu sagaidīt lielāku brīvību un iespējas karjeras jomā. Ūdensvīra zvaigznājs virzīs viņus spert lielus soļus profesionālajā jomā un var iedvesmot sākt savu biznesu vai meklēt jaunu darbu.

Lasi arī: Andžela Perla prognozē maģisku gadu trim ķīniešu horoskopa zīmēm; Viņus gaida finansiāls izrāviens un panākumi

Dvīņi (22. maijs – 21. jūnijs).
Ūdensvīra enerģija Dvīņiem būs vērsta uz izglītību, garīgo attīstību un iespējamiem ceļojumiem. Šis periods būs dziļas izaugsmes un sevis izzināšanas laiks, izmantojot jaunas zināšanas un pieredzi.

Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs)
Ūdensvīra zvaigznājs sniedz Vēzim iespēju pieņemt pilnīgu pārvērtību un atrast dziļāku intimitāti attiecībās. Šis ir laiks, kad atstāt pagātni aiz muguras un atvērties jaunām iespējām mīlestībā un partnerattiecībās.

Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)
Lauvām šis periods sola jaunu romantisku lappusi, kurā tiks godināta viņu autentiskums un sirsnība. Ūdensvīra planētu parāde palīdzēs viņiem atklāt drosmi būt pašiem attiecībās un veidot dziļas saiknes.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk par pārējām zīmēm

Pievienot komentāru