TV šovu zvaigznei un dzejniecei Magonei Liedeskalns nepieciešama rīdzinieku palīdzība: viņa publicē īsu video

Foto – ekrānuzņēmums

TV šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne un dzejniece Magone Liedeskalns publicējusi īsu video vietnē “Instagram”, kur lūgusi rīdzinieku palīdzību – viņai to vajadzēs jau pēc dažām dienām.

“Ja tu esi frizieris un tev ir idejas, man ir mati un man ir Magones galva. Piedāvāju savu galvu, ar matiem, lai izveidotu lielisku sadarbību. Tātad, šo sestdien, 24.februāris, Rīgā. Var piebraukt arī klāt uz mājām, ja ir vajadzība un ir ērtāk.

Jā, vajadzētu modernāku griezumu, kaut kādas šķipsnas, kaut ko tādu, lai tā Magone būtu baudāmāka arī tādiem niknākiem faniem un nefaniem. Tāpēc, ja tev ir, ko piedāvāt, es labprāt izskatīšu,” – viņa stāsta video, kur redzama, demonstrēt savu tagadējo matu sakārtojumu.

Lasi vēl: “Protams, man ir uztraukums!” – TV šova zvaigzne Magone nolēmusi apgūt jaunu profesiju

Foto – ekrānuzņēmums

Atgādināsim, ka Magone nesen uzsākusi attiecības ar jaunu kavalieri – rīdzinieku Toļiku, kurš, šķiet, viņai patiesi iekritis sirdī. Turklāt viņa jau paspējusi ar viņu parunāt par attiecību iespējamo nākotni, piemēram, par to, kāda būtu sadzīve un kur, jo Magone jau nav viena pati, bet viņai ir krietns pulciņš bērnu.

Pievienot komentāru