“Protams, man ir uztraukums!” – TV šova zvaigzne Magone nolēmusi apgūt jaunu profesiju

Foto – ekrānuzņēmums

TV šova “Slavenības. Bez filtra” varone, dzejniece Magone Liedeskalns ar patīkamu satraukumu gaida nākošo gadu, jo, kā izrādās, viņa nolēmusi sevi pierādīt jaunā profesijā. Kāda tā būs?

“Šodien atkal esmu Rīgā un dodos uz “K suni”, kur tikšos ar meitenēm no Improvizācijas teātra, lai kopā iestudētu kādu teātra scēniņu, ko izrādīsim jau nākamgad martā,” – ejot pa ielu lepna saka Magone.

Viņa gan atzīst, ka īstenībā viņai esot bail, jo nekad tādu lietu neesot darījusi. “Bet tur jau tā esence – nezināt, kā būs, tā ir tā labākā dzīves skola!” – viņa saka.

Lasi vēl: Mūziķis Miks Dukurs atklājis līdz šim nezināmas detaļas par šķiršanos no sievas: to negaidīja neviens!

Magone atklāj, ka meitenes no Improvizācijas teātra esot viņu uzrunājušas sociālajos tīklos un piedāvājušas šo unikālo iespēju – piedalīties teātra izrādē, kļūstot par aktrisi.

Viņa stāsta, ka sen jau bija lolojusi domu par piedalīšanos teātrī, kaut vai amatieru, taču vietējie gulbenieši nepavisam neesot bijuši priecīgi par šo ieceri, jo bijuši pret Magoni skeptiski noskaņoti.

“Tāda glupa tā mūsu novadniece, kā tad mēs ar viņu tādu uz vienas skatuves… Viņi jau neredz vārdu dzejniece, tikai to “ku – kū”” – stāsta Magone un atzīst, ka reiz bijis gadījums, kad viņu uzaicināja piedalīties kādā invalīdiem veltītā pasākumā, taču priekšniece, uzzinājusi, ka aicināta Magone, pateikusi “šitā te? Nē!”.

Foto – ekrānuzņēmums

Kolēģes no Improvizācijas teātra tikmēr Magoni mierina: “Uz mūsu skatuves drīkst izpausties dažādos veidos! Un mēs tieši novērtējam katras personības individualitāti”.

“Protams, man ir uztraukums, jo es nekad neesmu piedalījusies teātrī,” – neslēpj dzejniece.

Video ar Magones stāstu vari noskatīties šeit.

Leave a Comment