Tomēr vajag vēl! Fantastiski jaunumi leģendārā latviešu komponista Raimonda Paula dzīvē

Foto – ekrānuzņēmums

Komponists Maestro Raimonds Pauls un komponists Guntars Račs ir vieni no talantīgākajiem latviešu māksliniekiem, kuru darbi ir pazīstami ne tikai šeit, Latvijā, bet arī ārpus tās robežām. Un, kā izrādās, viņiem ir daudz kopīga un būs vēl – gaidāms kāds pamatīgs pārsteigums.

Guntars Račs ir mūzikas izdevējs, producents, dziesmu autors, mūziķis un dzejnieks. Mūziku, precīzāk sitamos instrumentus, Emīla Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolā.

Ir populārās grupas “bet bet” dalībnieks, dibinājis tādas lielas kompānijas kā “Mikrofona ieraksti” un “Izdevniecība MicRec”. Kā dziesmu tekstu autors sadarbojies ar daudziem Latvijas lielajiem talantiem – Maestro Raimondu Paulu, Jāni Lūsēnu, Uldi Marhilēviču, Ainaru Virgu, Imantu Kalniņu, Mārtiņu Braunu u.c.

Foto – ekrānuzņēmums

Ieguvis vairākas Mūzikas ierakstu “Gada balvas” gan kā autors, gan kā dziesmu izpildītājs. Dziesmas, kurām Guntars Račs rakstījis vārdus, vairākkārt pārstāvējušas Latviju Starptautiskajā “Eirovīzijas” konkursā. Grupa “Cosmos” izpildīja dziesmu ar Rača rakstītajiem vārdiem – “I Hear Your Heart”, bet 2010.gadā dziedātāja Aisha devās uz “Eirovīziju” ar Jāņa Lūsēna un Guntars Rača sarakstīto dziesmu “What For?”.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Abiem grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 53%

0%

Foto – ekrānuzņēmums

Savukārt leģendārais pianists un komponists Maestro Raimonds Pauls šī gada sākumā viesojās intervijā pie Dž.Dž.Džilindžera raidījumā “Dž.Spot”, kur stāstīja par to, kāda ir viņa dzīve pēc tam, kad mūžībā devās viņa mīļotā sieva Lana. Pats Pauls 12.janvārī atzīmēja savu 88.dzimšanas dienu.

Vecmāmiņa atklāja mēslojuma veidu, ar kuru jūsu dārzeņi izaugs rekordlielā daudzumā

Intervija ar Maestro Raimondu Paulu:

 

Stāstot par savu ikdienu, Pauls teica: “Es vispār mīlu, ka mājā ir kārtība. Bet visādā ziņā, atnākot mājās, man ir skumji…”.

Lasi vēl: “Dabīgi, neviens neko man nesamaksāja… ” – leģendārais komponists Raimonds Pauls savā jubilejā atklāj līdz šim nezināmus faktus par savu dzīvi

Viņš runāja arī par to, vai pieļauj iespēju, ka varētu savā dzīvē vēlreiz satikt kādu sievieti: “Bet meklēt kaut kādus jaunus variantus savā dzīvē? Es kategoriski to nedarīšu! Manos gados jau vairs nevienam neesmu vajadzīgs, izņemot mazbērnus… Nu, kaut kādu draudzeni…

Nē, nu ne sevišķi… Tas nebūs tas, kas man vajadzīgs. Pie tam – vēl būs tā, ka aizgāja pie viņa tikai mantas dēļ? Jo šis tas jau man ir. Bet man ir arī mazbērni. Bet tādu savu cilvēku atrast šobrīd ir ļoti grūti… Arī ja liela gadu starpība, nav jau par ko runāt. Nevari pieminēt ne Raini, ne Krišjāni Baronu…”.

 

Bet ko tieši paziņojis Guntars Račs! Tie ir lieli jaunumi.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment