Tautas medicīnas līdzekļi pret galvassāpēm

Galvassāpju cēloņi var būt stress, miega trūkums, uztura problēmas, ilgstošs darbs pie datora un vides ietekme. Lai arī kāds tas būtu, šis stāvoklis ir nepanesams, un bieži vien ir ļoti grūti atbrīvoties no sāpēm.

Paņēmāt sauju tablešu, bet rezultāts ir nulles? Tā vietā, lai paļautos uz pasakaini dārgiem un ne vienmēr efektīviem medikamentiem, izmēģiniet kādu no šiem vienkāršajiem tautas līdzekļiem!

Šie ir, mūsuprāt, labākie dabiskie līdzekļi, kas glābj no migrēnas un ir pieejami pilnīgi visiem. Un pats svarīgākais – tas ir ātrākais un nekaitīgākais veids, kā uzvarēt šo slimību.

Banāns

Pārtrauciet vieglprātīgi izmest banānu mizas! Tā ir īsta cilvēka organismam noderīgu vielu krātuve. Izrādās, ka banāna miza, kas uz 20-30 minūtēm uzlikta uz galvas frontālās daļas, spēj atbrīvot no galvassāpēm.

Ingvers

Ingvera saknei piemīt lieliskas pretiekaisuma īpašības, tādējādi palīdzot cīnīties ar kaitinošām galvassāpēm. Ingvers palīdz atslābināt galvas un kakla asinsvadus, samazina pietūkumu un stimulē dabiskos nomierinošos mehānismus.

Ieradums dzert ingvera tēju 3-4 reizes dienā var palīdzēt atbrīvoties no migrēnas. Galvenais ir sākt dzert tēju, tiklīdz jūtat galvassāpes.

Karsts ūdens

Uzlieciet karsta ūdens kompresi uz aizmugures kakla daļas vai arī uz pieres (var uz abiem). Tas palīdz uzlabot asinsriti, atslābināt saspringtos kakla muskuļus un uzvarēt migrēnu.

Lasi vēl: Argana eļļa: ieguvumi, lietošanas veidi un receptes izskata kopšanai

Papildus kompresei var lietot karstu dušu vai relaksējošu vannu. Un, ja jums negribas gulēt vannā, lieliska alternatīva ir karstas vannas rokām vai kājām, jo tās cīnās pret galvassāpēm un mazina spriedzi.

Āboli

Mēs iepriekš nezinājām, ka ābols ir teju labākais līdzeklis pret galvassāpēm. Ja pamosties ar galvassāpēm, pamēģini apēst šķēli ābola ar nedaudz sāls, noteikti uzdzerot glāzi silta ūdens. Apsolām, ka sāpes drīz vien atkāpsies! Starp citu, arī inhalācijas ar ābolu etiķi labvēlīgi ietekmē galvas stāvokli.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Pievienot komentāru