Šo trīs zvaigžņu zīmju pārstāvju dzīvi sākot ar nākamo nedēļu pamatīgi mainīs kāda persona no pagātnes

Valentīna dienā mīlestības planēta Venēra ir izveidojusi kontaktu ar Neptūnu, un šī ietekme būs jūtama līdz 21. februārim. Tāpēc sākot ar nākamo nedēļu liela ir iespēja, ka 3 zvaigžņu zīmju pārstāvju dzīvēs tiks ienestas lielas pārmaiņas.

 

Eksperte Polina Barlova dalās ar padomiem, kā tuvākajās dienās efektīvi izmantot šo aspektu visām zvaigžņu zīmēm. Šogad planētu tikšanās notiek Zivju zīmē, kam ir īpaša nozīme, jo Zivis ir Neptūna mājvieta un Veneras simbols.

Trīs laimīgie cilvēki

Dvīņi

Brīvdomīgajiem Dvīņiem nākamajā nedēļā ir iespēja izmantot labvēlīgu zvaigžņu stāvokļa aspektu un satikt kādu, pret kuru viņu jūtas vēl nav pilnībā izgaisušas.

Precētiem Dvīņiem jābūt uzmanīgiem, jo šāda tikšanās var izrādīties nepatīkama viņu laulībai. Venera savienībā ar Neptūnu var aptumšot prātu, kas var novest pie kļūdām pārejošu impulsu ietekmē.

Zvaigžņu eksperti ir nosaukuši zvaigžņu zīmes, kuru dzīve pavasarī krasi mainīsies uz labo pusi

Lasi arī: Desmit acīmredzamas pazīmes: kā saprast, ka attiecībās pret tevi izturas necienīgi

Strēlnieks

Strēlnieka zīmes pārstāvjiem pēkšņa tikšanās ar cilvēku no pagātnes būs mazāk traumatiska. Iespējams, tas nebūs bijušais mīļākais, bet gan vecs draugs, ar kuru viņiem jau sen nav bijusi komunikācija.

Papildus draudzīgai sarunai Strēlnieki šajā tikšanās reizē var atrast noderīgu padomu vai palīdzību kādā viņus interesējošā jautājumā.

Zivis

Zivis var satikt kādu personu no pagātnes, kas tām izrādīsies nozīmīga. Šī tikšanās var izraisīt vecu jūtu atdzimšanu un izjaukt esošās attiecības. Neptūna ietekme uz Venēru var aptumšot Zivju prātu, ļaujoties kaislei bez spējas to kontrolēt.

 

Kas gaida pārējās zīmes

Auns (21. marts – 19. aprīlis)
Atvērta paliek patīkamu sakaru un jaunu attiecību iespēja. Tie, kuri to vēlas, var doties īsā ceļojumā un paši uzsākt kontaktu ar kādu sev svarīgu cilvēku gan darba, gan personīgās dzīves jomā.

 

Vērsis (20. aprīlis – 21. maijs)
Tavs valdnieks Venēra šobrīd sadarbojas ar Neptūnu, sniedzot tev radošas iespējas. Tu vari piedzīvot gan radošās iedvesmas, gan slinkuma kulmināciju. Iznākums būs atkarīgs no tā, kā tu izmantosi šīs enerģijas.

Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs)
Veneras harmoniskā ietekme sniedz tev iespēju paust savas emocijas un mīlestību, izmantojot mūziku vai apmeklējot kino. Šajās dienās tu vari pārsteigt sevi arī ar negaidītiem kulinārijas meistardarbiem.

Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)
Šajā laikā tev var būt grūti risināt sirdslietas. Turklāt tev var būt nepieciešams ilgāks laiks, lai pārdomātu svarīgus jautājumus darbā. Atvēli sev dažas dienas atpūtai, lai tu varētu atgriezties pie ikdienas lietām ar svaigu skatu.

Jaunava (23. augusts – 22. septembris)
Planētu konjunkcijas ietekme uz Jaunavu ir jūtama. Ja tu apsver iespēju ar kādu izšķirties, nedari pārsteidzīgus secinājumus. Var šķist, ka problēma ir tikai tavā partnerī, taču pēc tam, kad aspekts būs pagājis, tu sāksi skaidrāk saskatīt situāciju. Esi uzmanīgs ar finansēm un izvairies no apšaubāmām personībām.

Svari (23. septembris – 22. oktobris)
Tev pavērsies iespēja nodibināt noderīgus lietišķus sakarus un pat attīstīt romantiskas attiecības ar cilvēkiem, kas atrodas tālu prom. Mēģini atjaunināt savu garderobi un dodies uz randiņiem!

Skorpions (23. oktobris – 21. novembris)
Tev ir iespēja pēc iespējas labāk izmantot pašreizējo planētu stāvokli. Tavs darbs kļūst radošāks, ir laiks padomāt par vizuālu uzlabojumu. Iespējamas arī izmaiņas tavā darba jomā un pārmaiņas ilgstošās attiecībās.

Mežāzis (22. decembris – 19. janvāris).
Esi uzmanīgs ar savām finansēm, izvairies no kārdinājumiem gūt ātru peļņu, par kuru vēlāk nāksies pārmaksāt. Centies nebūt skops, taču netērē naudu velti – gudri izvērtē savu finansiālo situāciju. Turklāt ir pienācis laiks romantiskiem piedzīvojumiem!

Ūdensvīrs (20. janvāris – 18. februāris)
Ieguldi līdzekļus savā izglītībā, koncentrējies uz vienu jomu. Atklāj jaunas vietas un ceļo. Tavās attiecībās iespējamas emocionālas sarunas un dialogi.

 

Arī interesanti: Zvaigžņu eksperti ir nosaukuši zvaigžņu zīmes, kuru dzīve pavasarī krasi mainīsies uz labo pusi

Pievienot komentāru