Saka, ka nav ideālu sieviešu, bet šīs trīs Zvaigžņu zīmju sievietes ir tuvu tam

SIEVIETES, KURAS DZIMUŠAS SKORPIONA ZĪMĒ, ATŠĶIRAS AR PĀRLIECĪBU PAR SEVI!

Kā arī skaistumu, pievilcību, enerģiskumu, noslēpumainību, drosmi, kaislību, izlēmību, pašpārliecību, vīrišķīgu prātu.

Viņas burtiski pārpilda dzīvības spēki, tāpēc viņām ir neizsīkstoša vajadzība atrast tam pielietojumu. Nav pārsteigums, ka viņām ir raksturīga došanās riskantos ceļojumos, nodarboties ar sarežģītiem un pat bīstamiem projektiem, mesties avantūrās.

Uz sievietes-Skorpiona pleciem, kā likums, tiek likti daudzi pārbaudījumi, bet, pateicoties milzīgajam fiziskajam un garīgajam potenciālam, viņas gara spēku nav tik viegli salauzt. Pēc sakāves, ja tādas notiek, šīs zīmes pārstāve nepadodas, nenolaiž rokas, nezaudē iepriekšējo dzirksteli, bet ātri atjēdzas un atgriežas iepriekšējās pozīcijās.

Lasi arī: Kas tāds metro vēl nebija redzēts! Parasts brauciens pārvērtās par kaut ko tādu, ko ikviens pasažieris atcerēsies ļoti ilgi

Tā kā Skorpiona – sievietes dvēsele pastāvīgi pildās ar daudzām vēlmēm, viņai ir nepieciešams vienmēr gūt jutekliskas sajūtas.

Mājās sievietei – Skorpionam vienmēr valda nevainojama tīrība, dzīve tajā ir iekārtota komfortabli, un interjers radīts tā, lai nekas neradītu šaubas par saimnieces lielisko gaumi un mīlestību, kādu viņa izjūt pret savu mitekli.

No sievietēm, kas radušās šajā zīmē, sanāk labas mātes, kuras, no vienas puses, attīsta viņu gribu, dzīves noturību, gatavo turpmākai, sarežģītajai dzīvei, bet no otras – rada labvēlīgus apstākļus talantu un noslieču veidošanās.

 

Skorpioni ir lieli cilvēku dabas pazinēji, un šī viņu īpašība tiek izmantota arī bērnu audzināšanā. Mammas, kas dzimušas šajā zvaigžņu zīmē, palīdz bērniem risināt viņu problēmas, analizēt grūtas situācijas, izvēlēties cienīgus draugus, sniedz noderīgus padomus.

Savam laulātajam sieviete – Skorpions darbojas kā palīdze, labā padomdevēja. Vīra karjera, viņa sociālais stāvoklis viņai ir tukša skaņa. Uz laulātā panākumu altāra viņa ir gatava likt jebkurus upurus, ir gatava viņu atbalstīt ar savām prāta spējām un enerģiskumu. No šī skatupunkta viņu var pavisam bez šaubām nosaukt par uzticamu sievu.

 

VĒRSIS – TĀ NAV VIENKĀRŠI ĪSTA SIEVIETE, TĀ IR SUPERSIEVIETE!

Sieviete, kurā ir viss, ar ko vien māte-daba var apdāvināt. Skaista, gracioza, vienmēr svaiga un apburoša, ar mierīgi maigu skatu, tādu pašu balsi un plūstošām, vienmērīgām kustībām, viņa izraisa vispatīkamākās emocijas.

Viņas sabiedrība ir patīkama un iedarbojas nomierinoši. Viņa ir pacietīga klausītāja, iejūtīga un patīkama sarunbiedre, kurai piemīt dzīvelīgs prāts un kura neatļaujas veltīt asus vai rupjus izteicienus citiem. Viņai piemīt lielisks šarms, viņa māk pareizi izvēlēties kosmētiku un parfimēriju; lā likums, viņa nesmēķē.

Vērši – sievietes ir stiprā dzimuma sapnis. Viņas ir lieliskas dzīvesbiedres, ciena savā dzīvesbiedrā vīrieti un nepretendē uz līdera pozīciju ģimenē. Turklāt ar visu to viņas nepazemo sievieti sevī un vada sevi ar lielu cieņu. Sieviete-Vērsis redz savu dzīves sūtību – kalpot savai otrai pusītei par uzticamu atbalstu, labi saimniekot pa māju un būt priekšzīmīgai mātei.

Šīs zīmes pārstāves visbiežāk ir izcilas saimnieces. Viņu spējas mājsaimniecībā nevar pārspēt neviena cita zīme. Vēršu mājā vienmēr valda pilnīga kārtība, “ķirurģiska” tīrība, tās interjers ir skaists un radīts ar izcilu gaumi.

Māja ir mājīga, tajā vienmēr labi smaržo, tā ir pilna ar ziediem. Šīm sievietēm raksturīgs taupīgums un ekonomēšana, bet, neskatoties uz to, mājās vienmēr viskaut kas ir. Tā ir atvērta draugiem, kuri var rēķināties ar viesmīlīgu, siltu uzņemšanu, garšīgiem ēdieniem un patīkamu laika pavadīšanu mājīgā ģimenes atmosfērā.

Lasi arī: Kas tāds metro vēl nebija redzēts! Parasts brauciens pārvērtās par kaut ko tādu, ko ikviens pasažieris atcerēsies ļoti ilgi

Milzīga nozīme sievietes- Vērša dzīvē ir bērniem. Tiem viņa velta visu savu brīvo laiku, visu savu mīlestību un glāstus. Viņas sabiedrībā bērni jūt droši, aizsargāti, viņa jebkurā brīdī ir gatava nākt palīgā ar padomu un darbu.

Nav pārsteigums, ka Vērši- -mātes savu bērnu acīs biežāk ir kā labas draudzenes, ar kurām var padalīties ar visslēptākajiem noslēpumiem. Tāda situācija saglabājas arī pusaudžu un jauniešu vecumā, kaut arī lielākā daļa atvašu šajā vecumā no mātēm attālinās. Vērsis – sieviete sniedz savām meitām un dēliem lielisku mīlestības un uzticības piemēru.

avots: cluber.com.eu

COMMENTS

Pievienot komentāru