Vīrietis palīdzēja vecai tantiņai, nomainīja riepu. Viņš tikai vakarā saprata, kas patiesībā notika

Nekad nevar zināt, ko var sagaidīt no nepazīstamiem cilvēkiem.

Ļoti daudzi cilvēki paļaujas uz nepazīstamu cilvēku labo sirdi, taču tajā visā ir ļoti liels risks. Nekad nevar zināt, ko var sagaidīt no nepazīstamiem cilvēkiem.

Kad šīs vecās tantiņas auto izpūtās riepa, viņai nebija ne mazākās nojausmas, kā viņa tagad tiks mājās.

Vīrietis brauca pa lauku ceļu un pamanīja malā apstājušos auto. Tur sēdēja veca tantiņa, kas izskatījās ļoti noraizējusies. Jaunais cilvēks nolēma apstāties un palīdzēt viņai.

Sieviete ļoti sabijās, redzot, ka viņas virzienā nāk nepazīstams vīrietis. Kas viņam padomā? Vai tad tiešām kāds nāktu viņai palīgā?

Lasi arī: Kas tāds metro vēl nebija redzēts! Parasts brauciens pārvērtās par kaut ko tādu, ko ikviens pasažieris atcerēsies ļoti ilgi

Tā kā viņai pašai nepietika spēka nomainīt riepu, viņai nebija citas izvēles. Kundze iedeva vīrietim rezerves riepu un viņš ļoti ātri viņu nomainīja.

Sieviete pateicās vīrietim un piedāvāja viņam samaksāt par šādu darbu. Viņš neuzskatīja par vajadzīgu ņemt naudu no tantiņas, jo viņš pats bija nolēmis viņai palīdzēt. Viss, ko viņš pateica:

“Vienkārši iedomājieties par mani, līdzko redzēsiet kādu, kam ir nepieciešama palīdzība. Atcerieties Braienu Andersonu un atmaksājiet labam ar labu.”

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

COMMENTS

Leave a Comment