Pasaule galīgi sajukusi prātā? Talantīgais mūziķis Mārcis Judzis sabiedriskā vietā piedzīvojis ko neticamu

Foto – ekrānuzņēmums

Jau ziņots, ka ar pazīstamās rokgrupas “Dzelzs Vilks” nu jau bijušā bundzinieka Mārča Judža dzīve sagriezusies kājām gaisā – viņa sieva Rūta un trīs bērnu mamma, ar kuru šobrīd mūziķis šķiras, soctīklos publicēja neglaimojošu sava stāsta versiju par abu kopdzīvi.

Sabiedrība sadalījās divās daļās –  katrs savā pusē.

Tomēr tikmēr grupa “Dzelzs Vilks” paziņoja, ka, kamēr notiek Mārča Judža un viņa sievas šķiršanās process un tiesvedība, Mārcis no grupas tiek atstādināts. Pēc dienas Mārcis pats vietnē “Facebook” paziņoja, ka aiziet no grupas uz visiem laikiem.

Lasi vēl: Es neredzu kā tālāk kopā turpināt….” ļoti bēdīgas pārmaiņas gaidāmas ar vienu no latviešu slavenākajām rokgrupām

Tagad Judzis socvietnē publicējis kādu nepatīkamu pieredzi, ar ko sastapies pavisam nesen, cik saprotams, ejot vienkārši pa ielu.

“Sabiedriska vieta… Vairāki desmiti naidpilni skatieni… Viens pleciņš… Divi spļāvieni… Nekas, jūsu siekalas mani nomazgās!” – viņš raksta “Facebook”.

Komentāros gan mūziķis saņēmis daudz atbalsta:

“Turies, bračiņ, laiks visu noliks savās vietās – kā vienmēr.”

“Labi, ka ugunskuri vairs nav modē…”

Foto – ekrānuzņēmums

“Arī šis pāries.”

“Turies vecīt… Mēs par un ar Tevi!”

“Šādos brīžos gribas, lai Zeme apstājas un varu izkāpt. Diemžēl, bet cilvēki ir dažādi, daži arī tādi. Ceru, ka šie ir mazākumā. Mārci, ir slikti, bet viss nokārtosies.”

“Turies draudziņ, drīz varēsi iet ar paceltu galvu. Visi urkšķi aprausies.”

“Mēs ar Tevi. Un jūtu, ka tāpat būsim vairākums Tavā pusē.”

“Ja Tev spļauj mugurā – priecājies – Tu esi priekšā!”

“Ej kopā ar draugiem, viņi tevi atbalstīs.”

Leave a Comment