“Nu nevelciet kājās šitās lietas!” – populārais modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs atklāj, kāpēc sievietes “Skinny” biksēs izskatās nepievilcīgi

Foto – ekrānuzņēmums

Pazīstamais modes mākslinieks un stilists Aleksandrs Pavlovs, viesojoties raidījumā “Kad viņas satiekas”, raidījuma vadītājai Baibai Vītiņai atklāja, ka viņas iecienītās “Skinny” tipa bikses vajadzētu izmest miskastē, jo gandrīz jebkuru sievieti tās padara neglītāku, nekā viņa ir.

Raidījuma vadītāja, žurnāliste Baiba Vītiņa modes māksliniekam vaicā: “Pasaki, ko man darīt – man ir vesels maiss ar visādām “Skinny” biksēm. Viņas visas ir tiešām jāizmet? Viņas vairs nenāks tiešām atpakaļ modē?”.

Foto – ekrānuzņēmums

Pavlovs atbild apstiprinoši – visu maisu uz miskasti! “Un es zinu, ka ilgi nenāks. Un ne tikai tāpēc, ka modē ir ienācis oversize, vienkārši skinny – es jau sen, sen biju teicis – nu nevelciet kājās šitās lietas! Nu labi, ja ir labs augums un tu esi jaunietis un daļai, kam pāri 30, kam ir tie trenētie, skaistie augumi, bet visām pārējām sievietēm, kas ir druscīt lielākas par to 38.izmēru…. Tad sanāk tā, ka ir dibens un tad kājām uz leju visi tie trūkumi – to visu var redzēt! Bet sašaurinātās, taisnās bikses, nevis piegulošās, kad kādi 3 cm ir no miesas un to kājiņu tā kā “iztaisno” – izlīdzina – tad izskatās tā, ka tās ir tievākas, slaidākas,” – Aleksandrs pamāca.

Izpildi testu!

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Abiem grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 69%

0%

Baiba smejas: “Bet tu to saki kā modes zinātājs, bet parasts vīrietis? Varbūt viņam gribas, ka ir tas apspīlētais dupsis, tās apspīlētās ciskiņas?”

Foto – ekrānuzņēmums

Lasi vēl: TOP 8 franču modes mākslinieces noslēpumi: kā izskatīties satriecoši pat aukstā laikā

Pavlovs tomēr nepiekrīt: “Nu tu man pasaki, kā nekad nedrīkst izskatīties sieviete? Viņa nedrīkst izskatīties smieklīga un nožēlojama. Un, ja ir tās ciskas, pakaļa un vēl kedas kājās… nu tad izskatās tā… kā nevajadzētu – nožēlojami.”

Leave a Comment