Nosaukts vislabākais dabīgais veids, kā atbrīvoties no briesmīgās izlietnes smakas un aizsērējuma

Aizsērējusi izlietne ar nepatīkamu smaku diemžēl ir ļoti izplatīta problēma virtuvēs un vannas istabās. Attīrīšana un atbrīvošanās no smakas nav viegls uzdevums.

Eksperti ir dalījušies ar labākajiem padomiem, kā šo problēmu novērst, neizmantojot asas ķimikālijas.

Visbiežāk virtuves vai vannas istabas izlietne ir aizsērējusi, jo tajā ir sakrājušies mati, netīrumi, tauki vai ziepju nosēdumi. Tā rezultātā aizsprostojas notekas caurums un rada daudz nepatikšanu.

Kā tīrīt vannas istabas un virtuves izlietnes

Eksperti ļoti iesaka izmēģināt dabisku izlietnes tīrīšanas veidu. Šim nolūkam jums būs nepieciešams soda, etiķis un karsts ūdens.

Jums vajadzēs 3 ēdamkarotes sodas uz 1 glāzi etiķa – ielej šķīdumu izlietnē, pagaidi 10-15 minūtes un noskalojies ar verdošu ūdeni.

Soda un etiķis ir dabisks risinājums, kas ir daudz labāks nekā ķīmisko vielu izmantošana. Soda izšķīdina netīrumus no notekcaurulēm. Kad sodai pievienojat etiķi, rodas strauja ķīmiska reakcija, kurai vajadzētu notīrīt aizsērējumu.

Lasi vēl: Tik spīdīgi, ka teju žilbina: labākais veids, kā pavasarī tīrīt logus

Lai gan šī metode ne vienmēr darbojas nopietnāko aizsērējumu gadījumā, tas ir “lēts un videi draudzīgs” solis, ko noteikti vajadzētu izmēģināt.

Līdzās iepriekš minētajai sodas un etiķa metodei, var izmantot vēl divas līdzīgas metodes:

Jūs varat sajaukt 3 ēdamkarotes veļas pulvera, 3 ēdamkarotes sodas, 1 glāze etiķa. Maisījumu ielej izlietnē, pagaidi 20-30 minūtes, pārlej ar lielu daudzumu karsta ūdens. Šī metode ir ļoti līdzīga pirmajai, tomēr, pateicoties pulvera klātbūtnei, nedaudz efektīvāka īpaši, ja aizsērējumu radījuši tauki.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Abiem grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 53%

0%

Varat arī 100 g citronskābes iebērt notekcaurulē, uzliet pa virsu 250 ml verdoša ūdens, bet pēc 20 minūtēm noskalot ar lielāku daudzumu vāroša ūdens.

 

Leave a Comment