Martā tikai trīs zodiaka zīmes lidos uz laimes spārniem

Viņu dzīvē parādās “balta” svītra.

Astrologi ir nosaukuši trīs zodiaka zīmes, kuras 2024. gada martā iegūs visu, par ko sen sapņojušas. Viņu dzīve pārvērtīsies par īstu pasaku, tāpēc tās lidos kā uz spārniem.

Lauva

Lauvas var parādīt savas līdera īpašības un gūt lieliskus profesionālus panākumus. Zvaigznes sola pašrealizācijas, slavas, atzinības un panākumu periodu. Tevi gaida grezna dzīve, ja būsi nedaudz pacietīgāks un izrādīsi gudrību.

Turklāt martā tu vari gūt panākumus personīgajā dzīvē. Ja atvērsi savu sirdi lielai mīlestībai, iespējams, iestūrēsi laulības ostā.

Strēlnieks

Strēlniekiem šis būs neaizmirstams laiks, jo viņi var doties sapņu ceļojumā. Ņem līdzi ģimeni un draugus, lai šis piedzīvojums tev būtu jautrs un interesants.

Tāpat astrologi saka, ka tu vari mainīt darbu. Ja ilgi esi meklējis jaunu vietu, tev būs iespēja beidzot beigt meklējumus un darīt to, kas tev patīk.

Lais vēl: Kad uzzināju, kāpēc kaimiņiene regulāri pērk kilogramiem cietes, tagad daru tieši tāpat. Satriecoši ieguvumi

Vēzis

Vēžu dzīvē iezīmējas “balta” svītra, kas saistīta ar personīgo dzīvi. Zvaigznes tev sola romantisku periodu, kura laikā piedzīvosi vissiltākās un maigākās jūtas.

Pastāv iespēja, ka tieši martā tu vari izlemt par jaunu ģimenes papildinājumu. Apspried to ar partneri un ķerieties pie darba. Jums būs lieliski bērni.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Abiem grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

Vai vari pateikt no kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 47%

0%

 

 

Leave a Comment