Kad uzzināju, kāpēc kaimiņiene regulāri pērk kilogramiem cietes, tagad daru tieši tāpat. Satriecoši ieguvumi

Kaimiņiene lūdza nopirkt 5 kg cietes, pastāstot, kam viņai tā vajadzīga. Uzzinājuis, kādam nolūkam to izmanto, nolēmu tādu pašu daudzumu nopirkt savām vajadzībām.

Agrāk mēs izmantojām cieti tikai dažādu priekšmetu, piemēram, kreklu, priekšautu, galdautu un aizkaru, cietēšanai. Tomēr es nolēmu pamēģināt to izmantot pēc mazgāšanas, pievienojot to skalošanas ūdenim, un rezultāts ir pārsteidzošs!

Tagad veļu gandrīz nav nepieciešams gludināt, pat visstingrākie audumi kļūst mīksti un lieliski saglabā formu. Un, izsmidzinot uz apģērba cietes ūdeni no smidzinātāja, var iztikt arī bez gludekļa, jo apģērbs pats izlīdzinās.

Ciete ir lielisks tīrīšanas palīglīdzeklis. Tā efektīvi noņem netīrumus no linoleja un lamināta grīdas seguma, kā arī novērš nepatīkamas smakas, īpaši, ja jums ir mājdzīvnieki, padarot grīdas tīras un spīdīgas.

Cits noderīgs cietes pielietojums ir matraču un mīksto mēbeļu tīrīšana. Uzberot sausu cieti uz slapja traipa, tā pilnībā to uzsūc un likvidē netīrumu pēdas un smakas. Pēc tam, lai noņemtu cieti, vienkārši izmantojiet putekļu sūcēju.

Ciete palīdz arī apģērbu un apavu kopšanā. Tā ātri atjauno balto treniņbikšu un tekstila apavu baltumu un tīrību. Savukārt, lai atbrīvotos no nepatīkamas smakas zolītēs, vienkārši ieberiet sausu cieti apavu iekšpusē uz nakti un no rīta izsūciet to ar putekļu sūcēju.

Lasi vēl: Cik bieži jāpārstāda istabas augi, lai tie labi augtu: pavasarim aktuāla informācija

Ja nepieciešams atbrīvoties no sviedru smakas uz apģērba, ievietojiet apģērba gabalu maisiņā, pievienojiet apmēram 200 gramus cietes, aizveriet maisiņu, sakratiet, lai ciete vienmērīgi sadalītos, un atstājiet to uz nakti. Jūs būsiet pārsteigti par rezultātu – jūsu drēbes būs svaigas un bez nepatīkamas smakas.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Abiem grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

Vai vari pateikt no kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 47%

0%

Ciete ir piemērota arī sausā šampūna pagatavošanai. Uzklājiet nedaudz cietes uz matu saknēm, pagaidiet 10 minūtes, tad izķemmējiet un izmantojiet fēnu. Mati izskatās kopti un svaigi, vienlaikus saglabājot apjomu.

Leave a Comment