Manas vīramātes tills vienmēr spīd no tīrības, bet manējais ir pelēks un blāvs, nolēmu noskaidrot viņas noslēpumu

Jāprot mazgāt tillu veļas mašīnā. Iesācējs šajā lietā vienkārši iemetīs drānu, iestatīs augstu temperatūru, “lai tauki tiktu izmazgāti”, un ķersies pie savām lietām. Rezultāts, protams, būs tikpat slinks kā pats process: tills kļūs pelēks, bezveidīgs un retos gadījumos pat vietām saplīsis.

Šis jautājums prasa izpratni. Ko darīt, kad un kā. Tāpēc mēs jums soli pa solim pastāstīsim, kā vislabāk sakārtot tillu, lai tas kļūtu patiesi sniegbalts. Jā, būs nedaudz jāpastrādā, taču pat virtuves tills pārsteigs ar savu tīrību un svaigumu. Nu, mēs jums vienlaikus pastāstīsim dažus aizkaru kopšanas noslēpumus. Lieta ir arī ļoti noderīga.

Tills veļasmašīnā

Sadzīves noslēpumi aizkaru un tills kopšanai

Aizkari un tills ir ne tikai vēl viens interjera priekšmets, kas telpai piešķir komfortu un skaistumu. Tiem ir arī praktisks pielietojums: tie aizsargā telpu no saules un ziņkārīgo acīm. Diemžēl laika gaitā audums var izbalēt, kļūt notraipīts un pat slikti smaržot. Šādos gadījumos mēs iesakām ievērot dažus vienkāršus noteikumus, kas ietaupīs daudz laika, naudas un nervu. Rūpēties par lietām nav tik grūti, kā visi domā!

Lasi arī: No rīta pagatavoju puskilogramu pastētes, un līdz vakaram no tās nebija ne miņas, vislabākais smērējums maizei

1.Regulāra aizkaru tīrīšana pagarinās to kalpošanas laiku uz daudziem gadiem. Pat tīrīšana ik pēc diviem līdz trim mēnešiem ir lieliska. Nekautrējieties izmantot putekļsūcēja īpašu uzgali, kas paredzēts mīkstām virsmām.

2.Arī kopšanas instrukciju pārbaude nenāks par ļaunu. Bieži vien uz iepakojuma viņi raksta, kādā režīmā aizkari jāmazgā un vai tos var žāvēt mašīnā. Tas pasargās jūs no nevajadzīgām problēmām, kas saistītas ar mazgāšanu.

3.Traipu, ja tādi ir, noņemšana jāveic pirms mazgāšanas. Viss, kas Jums nepieciešams, ir silts ūdens un mazgāšanas līdzeklis. Vairumā gadījumu ar to pietiks aizkariem.

4.Smalka mazgāšana ir labākais risinājums darbam ar aizkariem. Jums ir jāiestata pēc iespējas zemāka temperatūra un nepārslogojiet iekārtas cilindru. Tādā veidā aizkari nesaburzīs, un rezultāts būs veiksmīgs.

5.Maiga griešanās , ja mēs runājam par mašīnas griešanos. Vai vēl labāk, piespiediet aizkarus ar rokām. Tas nodrošinās auduma drošību. Starp citu, labāk to nožūt suspendētā stāvoklī, vienkārši iztaisnojot to ar rokām. Ideāli, ja telpā ir pieejams svaigs gaiss.

6.Jūs varat aizsargāt smalku audumu no saules, izmantojot īpašu plēvi uz logiem. Dažreiz aizkari kalpo tikai dekorēšanai, un ultravioletais starojums tos iznīcina. Tad labāk tos aizsargāt, pērkot plēvi īpašā veikalā. Tonēšana ir nepieciešama ne tikai automašīnās.

Ievērojot šos vienkāršos padomus, jūs varat saglabāt savus aizkarus un tills lieliskā stāvoklī. Atcerieties: rūpīga kopšana pagarina to kalpošanas laiku, padara interjeru ērtāku un rada patīkamu atmosfēru jebkurā mājā.

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment