Manas vīramātes tilla aizkari vienmēr spīd no tīrības, bet manējie ir pelēki un blāvi; Nolēmu noskaidrot viņas noslēpumu

Lai veiksmīgi mazgātu tilla aizkarus veļas mašīnā, nepieciešama pareiza pieeja. Iesācējs varētu vienkārši iemest aizkarus mašīnā, iestatīt augstu temperatūru ar domu, ka “tā tauki noteikti izmazgāsies,” un doties pie citām lietām.

Taču šāda nevērība, visticamāk, beigsies ar sliktu rezultātu: tills var kļūt pelēks, deformēts un, dažos gadījumos, pat saplīst.

Lai to novērstu, ir svarīgi saprast, kā un kad pareizi rīkoties. Mēs soli pa solim izskaidrosim, kā atgūt aizkariem to sākotnējo sniegbaltumu un svaigumu. Jā, mazliet piepūles būs jāiegulda, taču rezultāts būs tā vērts – pat virtuves aizkari izskatīsies kā jauni. Turklāt padalīsimies arī ar noderīgiem aizkaru kopšanas noslēpumiem, kas palīdzēs jums par tiem rūpēties ilgtermiņā.

Lasi arī: Viss notiks 2024. gada 21. novembrī: kuras Zvaigžņu zīmes būs Zaļā Pūķa aizsardzībā

Tills veļasmašīnā

Sadzīves noslēpumi aizkaru un tills kopšanai

Aizkari un tills ir ne tikai vēl viens interjera priekšmets, kas telpai piešķir komfortu un skaistumu. Tiem ir arī praktisks pielietojums: tie aizsargā telpu no saules un ziņkārīgo acīm. Diemžēl laika gaitā audums var izbalēt, kļūt notraipīts un pat slikti smaržot. Šādos gadījumos mēs iesakām ievērot dažus vienkāršus noteikumus, kas ietaupīs daudz laika, naudas un nervu. Rūpēties par lietām nav tik grūti, kā visi domā!

 

1.Regulāra aizkaru tīrīšana pagarinās to kalpošanas laiku uz daudziem gadiem. Pat tīrīšana ik pēc diviem līdz trim mēnešiem ir lieliska. Nekautrējieties izmantot putekļsūcēja īpašu uzgali, kas paredzēts mīkstām virsmām.

2.Arī kopšanas instrukciju pārbaude nenāks par ļaunu. Bieži vien uz iepakojuma viņi raksta, kādā režīmā aizkari jāmazgā un vai tos var žāvēt mašīnā. Tas pasargās jūs no nevajadzīgām problēmām, kas saistītas ar mazgāšanu.

3.Traipu, ja tādi ir, noņemšana jāveic pirms mazgāšanas. Viss, kas Jums nepieciešams, ir silts ūdens un mazgāšanas līdzeklis. Vairumā gadījumu ar to pietiks aizkariem.

4.Smalka mazgāšana ir labākais risinājums darbam ar aizkariem. Jums ir jāiestata pēc iespējas zemāka temperatūra un nepārslogojiet iekārtas cilindru. Tādā veidā aizkari nesaburzīs, un rezultāts būs veiksmīgs.

5.Maiga griešanās , ja mēs runājam par mašīnas griešanos. Vai vēl labāk, piespiediet aizkarus ar rokām. Tas nodrošinās auduma drošību. Starp citu, labāk to nožūt suspendētā stāvoklī, vienkārši iztaisnojot to ar rokām. Ideāli, ja telpā ir pieejams svaigs gaiss.

6.Jūs varat aizsargāt smalku audumu no saules, izmantojot īpašu plēvi uz logiem. Dažreiz aizkari kalpo tikai dekorēšanai, un ultravioletais starojums tos iznīcina. Tad labāk tos aizsargāt, pērkot plēvi īpašā veikalā. Tonēšana ir nepieciešama ne tikai automašīnās.

Ievērojot šos vienkāršos padomus, jūs varat saglabāt savus aizkarus un tills lieliskā stāvoklī. Atcerieties: rūpīga kopšana pagarina to kalpošanas laiku, padara interjeru ērtāku un rada patīkamu atmosfēru jebkurā mājā.

 

 

Kā padarīt tillu sniegbaltu

Nu, jūs esat izdomājis pamatmetodes, tagad izmēģiniet reālo uzlaušanu. Kā notīrīt jebkura veida tillu no taukiem, putekļiem, netīrumiem un padarīt to apžilbinoši sniegbaltu. Būs nedaudz jāpastrādā, bet patiesībā nekas sarežģīts, ejam.

Pirmais solis . Mērcē tilla aukstā ūdenī.

Ne karsts, ne silts ūdens, bet auksts. Nav pulvera vai citu produktu. Mums tas ir nepieciešams, lai notīrītu audumu no putekļiem uz virsmas. Siltais ūdens un piedevas visu tikai sabojās. Ļaujiet tillam palikt šādā stāvoklī apmēram stundu. Bet ne mazāk. No otras puses, nav nepieciešams atpūsties. Galu galā tas ir tikai sākums.

Tagad tills jāmazgā mašīnā. Temperatūra – ne augstāka par 30 grādiem . Tas ir, arī praktiski auksts ūdens. Ja tills karājās virtuvē un tagad ir ļoti netīrs, ierīvējiet to ar veļas ziepēm un atstājiet uz pāris stundām. Pēc tam noteikti noskalojiet un ievietojiet veļas mašīnā. Vairumā gadījumu jūs būsiet apmierināti ar rezultātu. Bet vienmēr ir perfekcionisti .

 

Otrais solis . Lai tills spīd.

Uzkarsē 3 litrus ūdens līdz istabas temperatūrai. Nepārspīlējiet, tam nevajadzētu būt karstam, tikai remdenam. Tagad pievienojiet šim ūdenim 8 ēdamkarotes sāls. Nekautrējieties, labi samaisiet, mums ir nepieciešams, lai sāls pilnībā izšķīst. Tagad ievietojiet tillu, ko izņēmāt no veļas mašīnas, šajā sāls šķīdumā. Un atstājiet tur uz 3-4 stundām! Tas aizņem daudz laika, bet rezultāts ir gaidīšanas vērts.

Kas jums jāzina par šo procesu. Patiesībā tills jau sen ir izmazgāts. Sāls šķīdums jau ir balināšanas process. Bet visvairāk, tā sakot, dabiski. To nevar izdarīt pirms mazgāšanas, jo tādā veidā netīrumu un tauku daļiņas stingri ieēdīsies baltajā audumā un pārvērtīs to par kaut ko pelēku un skumju. Šo procesu vairs nebūs iespējams mainīt.

Tātad, īsumā, darbības ir šādas: iemērc tills, nomazgā siltā ūdenī, balināt sālī. Un nekas cits. Bet pašās beigās mēs ne tikai noskalojam tillu no sāls. Ieliekam veļasmašīnā īsākai mazgāšanai. Ielejiet pulvera nodalījumā parasto 9% etiķi, 80 gramus. Un tilla mazgājam mašīnā. Etiķis noņems sāli no šķiedrām un padarīs tās vēl baltākas nekā tad, kad tās iegādājāties. Tagad tas viss ir skaidrs.

Atzīsim, mūsdienu jaunatne nevēlas tik daudz pūlēties, lai uzturētu savas mājas skaistumu. Bet tas ir ienesīgs bizness. Daži cilvēki ir pārāk slinki, lai pavadītu nedaudz laika, lai pārsteigtu viesus un radiniekus. Un kāds jau izdomā, cik sāls un etiķa viņam vajadzēs, lai izbalinātu visu tilla mājā. Mēs esam dažādi, un tas ir labi. Šeit nav negatīvisma, jo tas viss ir tik vienkārši! .

Leave a Comment