Ko 2024. gada Ūdensvīra sezona nesīs katrai zvaigžņu zīmei – norādes un padomi

Ūdensvīra sezona ir pārmaiņu un jaunu iespēju laiks mīlestībā. Zvaigžņu tranzīti mums atgādina par nepieciešamību veikt dziļu sevis izzināšanu un gatavību kompromisiem.

Sekojot norādēm, zvaigžņu zīmes drosmīgi stājas pretim izaicinājumiem, cenšoties veidot jēgpilnas un strukturētas attiecības, ziņo Abiem žurnālisti.

Auns (21. marts – 19. aprīlis)
2024. gada Ūdensvīra sezonā Auniem ir lemts no jauna definēt sevi un savas attiecības. Atslēgas vārdi ir atjaunošanās, atšķirība un apņemšanās. Mīlestības panākumi gaidāmi 24., 25., 29. janvārī, 2., 3., 8. februārī. Zvaigžņu tranzīti, piemēram, Venera Mežāzī un Pilnmēness koridorā, ievirzīs jūs dziļas introspekcijas un kompromisa ceļā.

Vērsis (20. aprīlis – 21. maijs)
Vērsis sagaida Ūdensvīra gadalaiku ar rīcības plānu. Organizētība, apņēmība un kārtība kļūst par atslēgas vārdiem. Ar mīlestību pret jaunu attieksmi viņi cenšas atgriezt dzīvi uz pareizā ceļa. Janvāris var šķist neveiksmīgs, taču, cenšoties izveidot struktūru, viņi atrod jaunas perspektīvas.

Dvīņi (22. maijs – 21. jūnijs).
Ūdensvīra gadalaiks sniedz Dvīņiem izpratni par pārmaiņu nepieciešamību. Par svarīgāko kļūst vēlmju plānošana un laipnības izrādīšana. Viņi ir gatavi pārmaiņām un cenšas tuvoties pašreizējam brīdim. Ūdensvīra sezonas laikā viņi veido attiecību struktūru, apzinoties, ka daudzu uzdevumu veikšana ir iespējama un vēlama.

Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs)
Vēži pēc iepriekšējās pieredzes saprot, ka stingrība mīlestībā ne vienmēr nesniedz laimi. Ūdensvīra gadalaikā viņi ieņem plašāku redzesloku un kļūst atvērtāki un riskantāki. Izpratne par otrās iespējas jēdzienu paver jaunas iespējas laimīgām attiecībām.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu par pārējām zīmēm

Leave a Comment