Bricis brīdina! Sāksies jau piektdien un skars lielu daļu Latvijas! Meteorologs nāk klajā ar jaunām nepatīkamām laika prognozēm

Foto – Pexels

Jau ziņojām, ka laika ziņu moderators Toms Bricis nāca klajā ar neiepriecinošām laika prognozēm, kas jau drīzumā piemeklēs visu Latviju. Bet tagad viņš paziņojis vēl dažus “pārsteigumus”.

Bricis vietnē “Facebook” raksta: “Vēl pirms brīvdienās gaidāmā plašā atkušņa piektdien gaidāms gan sals, gan vietām stipra snigšana, liecina prognozes.”

Pēc Briča vārdiem, stipra snigšana sāksies jau naktī uz piektdienu un visvairāk snigs Kurzemē, pārsvarā Ventspils un Kuldīgas novadā. Bet jau piektdien stipra snigšana sāksies dienvidu un austrumu rajonos no Rīgas līča puses – Jūrmalā, Rīgā, tās tuvumā, Ādažos, Saulkrastos, Salaspils un Ropažu novados.

Daudzviet sniega sega sasniegs pat līdz 7 centimetriem.

Foto – Pexels

Bricis gan mierina, ka citviet Latvijā stipra snigšana nav gaidāma, drīzāk to varētu dēvēt par nelielu, taču Kurzemē piektdienas vakarā var sākt līt lietus.

Visā Latvijas teritorijā veidosies arī migla.

Foto – pexels

Dienā gaiss iesils no mīnus 3 līdz plus 2 grādiem, bet vēlā piektdienas vakarā Kurzemē gaisa temperatūra var pieaugt līdz plus 5 grādiem.

Lasi vēl: Jābūt gataviem! Sāksies jau piektdien un skars lielu daļu Latvijas! Bricis nāk klajā ar jaunām nepatīkamām laika prognozēm

Bricis brīdina – Rīgā gaidāma stipra snigšana. Temperatūra pieturēsies ap mīnus 2 grādi naktī, bet pa dienu gaidāms ap 0 grādiem.

Pievienot komentāru