“Ir daudz foršu, kolosālu, mīļu sieviešu, bet ir arī …”: populārais latviešu mūziķis Andris Kivičs nāk klajā ar skaļu paziņojumu par attiecību tēmu

Foto – ekrānuzņēmums

Jau rakstījām, ka pirms latviešu populārās rokgrupas “Dzelzs Vilks” sastāvā vairs nespēlēs bundzinieks Mārcis Judzis.

Viss tas notika pēc tam, kad Mārča sieva un trīs bērnu māte Rūta Judze socvietnē “Facebook” publicēja garu un emocionālu vēstuli.

Drīz pēc tam grupa “Dzelzs Vilks” nāca klajā ar paziņojumu, ka, lai arī ir Mārča pusē, uz laiku bundzinieku no dalības grupā atstādina – kamēr notiek šķiršanās process – Mārcim un Rūtai, un kamēr visi sievas apgalvojumi pret bundzinieku, tiesā netiks atspēkoti.

Foto – ekrānuzņēmums

Tomēr Mārcis dažas stundas vēlāk socvietnēs pats atvadījās no grupas uz visiem laikiem, minot, ka nespēj vairs iedomāties, kā var sastrādāties pēc nodevības no grupa puses.

Lasi vēl: “Es neredzu kā tālāk kopā turpināt….” ļoti bēdīgas pārmaiņas gaidāmas ar vienu no latviešu slavenākajām rokgrupām

Lasi arī: Mazgāšanas metodes “trīs karotes” un “astoņas karotes”: jūsu drēbes būs kā jaunas

Tagad ar garu un emocionālu vēstuli par notikušo soctīklā “Facebook” nācis klajā ar Latvijā pazīstamais mūziķis Andris Kivičs.

Foto – ekrānuzņēmums

Viņš raksta: “Neko nezin, nianses, detaļas nezin, kopā ar viņiem (Judžiem) dzīvojis neviens nav, bet rok nost džeku uz līdzenas vietas. Paši visi balti, pūkaini, ar kristāla dvēselīti.

Tā ir mūsu Latvijas iezīme – viss ārēji glīti, visi tādi pareizi, bet k-kas šitāds publiski gadās, un random cilvēki, kuriem ar šo nav pilnīgi nekāda sakara, gatavi to Mārci dzīvu apēst.”

Foto – ekrānuzņēmums

 

 

Leave a Comment