Izaicinājumiem pilna nedēļa, kas sniegs arī pozitīvus mirkļus; Pāvela Globas nedēļas horoskops no 29. janvāra līdz 4. februārim

Portāla žurnālisti strādāja ar slavenā zvaigžņu eksperta Pāvela Globas svarīgajiem padomiem par katru zvaigžņu zīmi visai nedēļai.

Uguns zīmes

Auns (21. marts – 19. aprīlis)
Auniem ieteicams pievērst uzmanību sīkumiem, tajos slēpjas notikumu nozīme. Līdzsvarota uztvere, izmantojot intuīciju un saprātu, palīdzēs labot pagātnes kļūdas un izvēlēties pareizo ceļu nākotnē.

Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)
Lauvām tiek solīta finansiāla labklājība un veiksme. Ir ideāli apstākļi romantikai, komandējumiem un jaunām attiecībām. Pavadiet vairāk laika ar mīļajiem un izvairieties no darba un mājas sajaukšanas. Šis ir arī lielisks laiks vingrošanai.

Strēlnieks (22. novembris – 21. decembris).
Strēlniekiem tiek prognozēts periods, kurā viņu sestā maņa un intuīcija darbosies ar pilnu jaudu, brīdinot par pārmaiņām dzīvē. Šīs zīmes pārstāvjiem ieteicams nebaidīties pieņemt svarīgus lēmumus, jo pārmaiņas, visticamāk, būs labvēlīgas. Biznesā būs nepieciešama nosvērtība, bet mīlestībā – siltums, maigums un rūpes. Visas gaidāmās priekšnojautas var būt atslēga uz veiksmīgām pārmaiņām Strēlnieku dzīvē.

Zemes zīmes

Vērsis (20. aprīlis – 21. maijs)
Vēršiem šonedēļ īpaši svarīgi ir sapņi. Neatliek sarežģītas lietas uz vēlāku laiku un risini tās tieši tagad. Esi aktīvs jaunu paziņu dibināšanā un izrādi rūpes par tuviniekiem.

Jaunava (23. augusts – 22. septembris)
Jaunavām ir iespējami ievērojami panākumi darbā. Uzsāc jaunus centienus un pabeidz svarīgus uzdevumus. Parādi sevi no labākās puses, daloties idejās ar kolēģiem un priekšniecību. Neaizmirsti par mīlestību un mājām, bet koncentrējies uz pienākumiem.

Mežāzis (22. decembris – 19. janvāris).
Mežāzim zvaigznes un planētas ir sagatavojušas periodu, kad viņi var kļūt īgnāki. Ir svarīgi uzmanīties, ko viņi saka, un uz kritiku reaģēt mierīgāk. Saglabājot mieru, āži var palikt pēc iespējas produktīvāki. Mierīgie āži tagad var būt īpaši apburoši un pievilcīgi pretējam dzimumam. Ir svarīgi uzturēt pozitīvas attiecības un būt pacietīgam ar apkārtējiem.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment