Iestūrēs laulības ostā! 5 zodiaka zīmes, kas Pūķa gadā apprecēsies

Foto – Pexels

Mīlestības prognozes Pūķa gadam sola spilgtas pārmaiņas daudzu zodiaka zīmju personīgajā dzīvē. Daži piedzīvos kaislīgus romānus, citi satiks savu otro pusīti un apprecēsies. Vai tu esi viņu vidū?

Auns

Auns 2024. gadā būs apņēmības un enerģijas pilns. Šis ir lielisks laiks, lai satiktu savu radniecīgo dvēseli. Tie Auni, kuri jau ir attiecībās, pacels tās kvalitatīvi jaunā līmenī. Savukārt vientuļajiem jābūt īpaši uzmanīgiem – viņu mīlestība var gaidīt tur, kur tu to nebūsi gaidījis – turi acis un ausis vaļā!

Vēzis

Foto – Pexels

Vēžiem Pūķa gads solās būt romantisks un dziļu, patiesu jūtu pārpildīts. Zvaigznes sola daudz jaunu pazīšanos, īpaši gada otrajā pusē. Šī ir iespēja atrast savu īsto un vienīgo cilvēku, ar kuru veidot ilgstošas attiecības. Tāpēc Vēžiem vajadzētu būt atvērtiem jaunām tikšanās reizēm. Tiem Vēžiem, kas jau ir attiecībās, jāpacenšas tās ieraudzīt ar jaunu skatienu – partneris to novērtēs.

Lasi vēl: Mīlestības horoskops 2024 visām zodiaka zīmēm

Svari

Svari nākošajā gadā būs vienkārši neatvairāmi. Viņus gaida aizraujošas iepazīšanās un kaislīgi romāni. Iemīlēšanās piešķirs Svariem īpašu šarmu. Savukārt tiem, kuri sapņo par stabilām attiecībām, vajadzētu pievērst uzmanību cilvēkiem savā tuvumā – iespējams, ka īstais cilvēks jau sen ir tev blakus, tu vienkārši to vēl neesi pamanījis.

Strēlnieks

Foto – Pexels

Arī Strēlniekiem 2024. gads solās būt spilgtu mīlas piedzīvojumu periods. Neprecētiem Strēlniekiem būs iespēja satikt savu otro pusīti kādā ārzemju ceļojumā vai tiekoties ar ārzemniekiem. Tie, kuri jau savu otro pusīti ir satikuši, varēs iedvest jaunu elpu attiecībās.

Mežāzis

Bet konservatīvajiem Mežāžiem Pūķa gads sola to vienīgo liktenīgo tikšanos, kas jau sen bija vajadzīga. Tikšanās ar šo cilvēku mainīs pat Mežāža paša skatījumu uz dzīvi. Šī ir lieliska iespēja izkāpt no savas komforta zonas un atklāt jaunus mīlestības apvāršņus.

Leave a Comment