Ēdiena cienītāji: Slavenības, kas savus bērnus nosaukušas pārtikas produktu vārdā

Amerikāņu slavenības uzskata, ka bērna vārds var būt saskanīgs ar pārtikas produktiem.

Vārdu kultūra Amerikas Savienotajās Valstīs atšķiras no mūsējās – tur bērnus var nosaukt par godu pilsētām, valstīm, notikumiem un pat ēdieniem. Dažas slavenības ir spilgts piemērs tam. Tāpēc apkopojām to zvaigžņu sarakstu, kuras pēc šāda principa izvēlējās vārdus bērniem.

Neparasti vārdi meitenēm un zēniem – saraksts

Amerikāņu vārdi vienmēr ir neparasti, dažkārt tie tieši nozīmē kādu konkrētu priekšmetu, augu, darbību un pat emociju: Lielgabals (Cannon), Briesmas (Danger), Atcerēšanās (Remember), Upe (River), Ceļojums (Journey), Ozols (Oak) utt. ASV var izvēlēties zēnu un meiteņu vārdus, kuru pamatā ir Sicīlijas, Valensijas, Parīzes, Alabamas vai jebkuras citas pilsētas; krāsu palete Zila (Beyonce meitas vārds), Indigo, Lavanda, Brūns, Skārleta; kā arī dažādu profesiju pārstāvji – Autors, Mākslinieks, Maiznieks utt.

Šo noteikumu izmanto arī aktieri, dziedātāji un citas ASV slavenības – turklāt viņi dod vārdus saviem bērniem, pamatojoties uz savām gastronomiskajām vēlmēm. Par to varat pārliecināties paši, lūk, daži piemēri:

Koko (kokoss) – Koko Railija Arketa ir Kortnijas Koksas un Deivida Arketa meita.

Olive (olīva) – Olive Barimora Kopelman ir Drū Berimoras meita.

Bean (pupiņa) – France Bean Kobeina ir Kurta Kobeina un Kortnijas Lovas meitas otrais vārds.

Apple (ābols) – Apple Alisone Martin ir Gvinetas Paltrovas un Krisa Mārtina meita.

Huckleberry (mellene) – Huckleberry Grilss, Bērsa Grilsa dēls.

Lasi vēl: TikTok slavenība atklāja galveno pazīmi, kas pasaka, ka jūsu laulība ir uz izjukšanas sliekšņa

No saviem skatuves kolēģiem neatpaliek arī kantrī dziedātājs Džošs Tērners, kurš dēlu nosaucis par vienu no populārākajiem sieriem Amerikā – Colby.

Slavenais šefpavārs Džeimijs Olivers nemainīja savas aizraušanās un nosauca savu meitu, acīmredzot domājot par jaunu recepti – viņš nosauca viņu par Poppy Honey (magones un medus). Visi pārējie sieviešu vārdi pavāriem, acīmredzot, viņam nederēja.

Leave a Comment