Vēzim ļoti veiksmīga diena, bet Mežāzis saņems pārmetumus; Dienas horoskops 11. janvārim visām zodiaka zīmēm

Šodiena solās būt emocionāli neviendabīga un dažos aspektos arī saspringta 

Pat tiem, kas parasti ir mierīgi, būs grūti saglabāt savaldību. Dienas pirmajā pusē var atsākties seni konflikti un aizvainojumi, var atklāties senas nesaskaņas un pārpratumi.

Tomēr pusdienlaiks sola situācijas uzlabošanos, un dažas grūtības var atrisināties visnegaidītākajā veidā. Cilvēki var apzināties savas kļūdas un uzņemties iniciatīvu izlīgt. Astroloģe Irina Bogdana ir sniegusi detalizētāku prognozi šai dienai katrai zodiaka zīmei.

 

Auns (21. marts – 19. aprīlis)
Auniem šodien ieteicams koncentrēties uz darba uzdevumiem, būt aktīviem un uzņemties iniciatīvu profesionālajās aktivitātēs. Tavi pūliņi varētu dot izcilus rezultātus lietišķās tikšanās un sarunās, kas savukārt radīs stabilu pamatu tavai karjeras izaugsmei.

Vērsis (20. aprīlis – 21. maijs)
Vēršiem šodien būs jāpārvar vairāki izaicinājumi. Nebūs viegli tikt galā ar lielāko daļu no veicamajiem uzdevumiem, turklāt darbs lepni vientuļā vidē nozīmē, ka atbalsts vai palīdzība nav gaidāma. Tomēr, skaidri nospraužot mērķus un koncentrējoties, tev ir labas izredzes veiksmīgi tikt ar tiem galā.

Dvīņi (22. maijs – 21. jūnijs).
Dvīņu astroloģiskais padoms šodien ir kontrolēt visu un visus. Šāda pieeja palīdzēs tev sasniegt savus mērķus un izvairīties no atpalikšanas no otrās vietas.

Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs)
Vēzim šī diena solās būt viegla un veiksmīga. Viegla komunikācija un spēja panākt savstarpēju sapratni ar citiem būs tavas stiprās puses. Vakarā tevi gaida patīkamas ziņas, tikšanās un sirsnīgas sarunas, kas tev sniegs iedvesmu.

Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)
Lauvām šī diena sniedz lielisku iespēju atkal sevi apliecināt, parādīt savas labākās īpašības. Atsevišķos brīžos tu vari parādīt savu prasīgo un neatlaidīgo dabu. Līderiem Lauvām ieteicams dot nelielu “grūdienu” saviem padotajiem, kuri var būt pateicīgi par šo pamudinājumu.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment