ASV kāds pāris 11 gadus tievēja, lai atjaunotu savu intīmo dzīvi

Dažreiz, lai atbrīvotos no liekā svara, ir jāatrod vien pareizā motivācija. Kāds pāris no ASV sapņoja notievēt, lai nodotos kaisles priekiem – nodarbotos ar seksu, ziņo “The Wise Journal”.

Lī Satons un Rena Kīzera svēra neticami daudz – 572 kg pa abiem kopā! Viņi iepazinās svara samazināšanas centrā un iemīlējās viens otrā no pirmā acu uzmentiena. Tomēr lielo gabarītu dēļ pāris nevarēja satuvināties fiziskā ziņā. Tad Lī un Rena nolēma notievēt, lai sasniegtu savu sapni.

Iemīlējies pāris aizgāja no Centra, jo attiecības starp iestādes pacientiem bija aizliegtas. Pāris nolēma samazināt svaru patstāvīgi. Notievēšanas process bija ļoti grūts. Lī un Rena pat vērsās pie ģimenes psihologa. Sieviete tika pakļauta vardarbībai no sava iemīļotā puses. Bet izrādījās, ka Rena centās notievēt, bet Lī nē.

Viņa apvainoja savu puisi, bet viņš savukārt sievieti sita.

Tomēr ar laiku pāra attiecības nokārtojās. Viņi spēja nomest svaru no 324 kg uz 184 kg – 42 gadus vecais Lī, un no 248 kg uz 127 kg – 39 gadus vecā Rena. Iemīlējies pāris pat veica operāciju, lai samazinātu tauku nogulsnes.

Cīņa ar lieko svaru paņēma pārim 11 gadus. Pa šo laiku viņu starpā nebija intīmu attiecību. Tagad Lī un Rena spēs īstenot savu sapni.

Bet vīrietis pat apsolīja apprecēties, ja izredzētā spēs atbrīvoties no vēl vairāk liekajiem kilogramiem.

avots

Leave a Comment