Aicinām skolēnus piedalīties konkursā “Esi drošs – neesi pārdrošs”

Aicinot skolēnus atjaunot savas zināšanas drošības jautājumos, Iekšlietu ministrija organizē konkursu “Esi drošs – neesi pārdrošs” Latvijas skolu 7.-8. klašu skolēniem. Galvenā balva konkursa uzvarētājiem būs iespēja izbaudīt ūdens priekus Līvu Akvaparkā.

Skolēni sacentīsies par titulu “Visdrošākā klase – 2018”, parādot savas zināšanas ugunsdrošībā, pirmās palīdzības sniegšanā, drošībā uz ūdens, kā arī uz ielas un mājās.

Konkursu organizē Iekšlietu ministrija sadarbībā ar Valsts policiju, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, Līvu Akvaparku, A/S “Gaso”, A/S “Sadales tīkls” un VAS “Latvijas dzelzceļš”.

Katra skola konkursam var pieteikt vienu 7. klases un vienu 8. klases komandu, atsūtot savu pieteikumu kopā ar atbildēm uz 1.kārtas jautājumiem uz e?pastu [email protected] ne vēlāk kā līdz 2018. gada 11. aprīlim.

20 labākās komandas iekļūs pusfinālā, kur komandām būs jāparāda savas prasmes pareizi rīkoties dažādās bīstamās situācijās. Katras skolas komandai, kura iekļūs pusfinālā, būs arī mājasdarbs – jāsagatavo īss priekšnesums par tēmu – “Esi drošs – neesi pārdrošs”.

Pievienot komentāru