Vienkārši, bet efektīvi apavu uzglabāšanas noteikumi

Ikviens, kuram ir zābaki vai cita veida apavi, protams, vēlas tos saglabāt vairāk nekā vienu sezonu. Taču ne visi zina par noteiktiem to glabāšanas noteikumiem.

Apavu uzglabāšana ir svarīgs aspekts to ilgmūžībai un nevainojamā vai vienkārši labā izskata saglabāšanai. No pareizas uzglabāšanas ir atkarīgs ne tikai izskats, bet arī jūsu ērtības turpmākajā lietošanā.

Vienkārši un efektīvi apavu uzglabāšanas padomi

Uzglabāšanas laikā ievietojiet apavos koka ieliktņus (spilventiņus). Tie palīdz apaviem saglabāt formu un pasargā tos no nevajadzīgas izliekšanās un deformācijas. Spilventiņus var izmantot arī, lai izžāvētu apavus pēc mazgāšanas, un tie ir lielisks veids, kā novērst pārmērīgu kroku veidošanos.

Izmantojiet apavu kastes un plauktus. Lai izvairītos no tiešiem saules stariem, labāk izvēlēties kastes, kas izgatavotas no necaurspīdīga materiāla, piemēram, auduma, zamšādas un lakas.

Lasi vēl: Kā pareizi rūpēties par krizantēmām

Ieteicams iegādāties arī putekļu pārvalkus, lai pasargātu apavus no putekļiem.

Lai izvairītos no mitruma uzkrāšanās, glabājiet apavus vēsā un sausā vietā.

Pārmērīgs mitrums, kas uzkrājas zolītē un šuvēs, var izraisīt pelējuma un sēnīšu veidošanos.

Novietojiet apavus tā, lai tie viens ar otru nesaskaras, novēršot iespējamu deformāciju un skrāpējumus.

Apavus, kas nav piemēroti kārtējai sezonai, ieteicams uzglabāt nomaļā vietā, piemēram, kastēs vai skapja augšējos plauktos. Jūs varat iegādāties speciālus etažeres, kas ietaupīs vietu.

Pareizas apavu uzglabāšanas pamatprincipi palīdzēs ne tikai saglabāt to estētisko izskatu, bet arī funkcionalitāti un ērtības. Uzglabājiet apavus rūpīgi un uzmanīgi.

 

 

Leave a Comment