Vērsim var būt pārpratumi, bet Strēlniekam nozīmīgas pārmaiņas; Dienas horoskops 20. novembrim visām zodiaka zīmēm

Jaunā nedēļa sākas ar pozitīvu noskaņojumu. Saskaņā ar Irinas Bogdan prognozi pirmdiena, 2023. gada 20. novembris, solās būt labvēlīga diena.

Pilns astroloģes horoskops tika sniegts portāla Abiem žurnālistiem visām zodiaka zīmēm.

Auns (21. marts – 19. aprīlis)
Auniem šī diena sola būt laiks, kad tavi lūgumi un vēlmes tiks sadzirdētas un piepildītas. Tu vari lūgt palīdzību apkārtējiem, un Visums uz to reaģēs pozitīvi. Šajā dienā ieteicams arī apciemot vecākus.

Vērsis (20. aprīlis – 21. maijs)
Vērsis var saskarties ar pārpratuma risku, kas var radikāli mainīt viņa plānus. Tomēr vēlāk izrādīsies, ka viss notiek par labu labākajam.

Dvīņi (22. maijs – 21. jūnijs).
Dvīņi sagaida tikšanās un socializēšanās dienu, dalību kolektīvās aktivitātēs un svarīgu lomu tajās. Ieteicams izrādīt laipnību un neatteikt nevienam palīdzību un padomu.

Lasi arī: Sagaidāma vēl nebijusi Veiksme! Globa nosauc zīmes, kurām gada beigās Eņģeļi atnesīs visu uz “Paplātes”


Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs)
Vēžiem ir svarīgi nodarboties ar savu garīgo attīstību un veikt daudz labestības darbu. Iespējams, tev nāksies uzņemties atbildību par kādu cilvēku, bet pretī saņemsi spēcīgu aizsardzību.

Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)
Lauvām būs gaiša un labvēlīga diena. Tev vajadzētu pievērst īpašu uzmanību saviem sapņiem, kas var saturēt vērtīgus pavedienus. Šajā dienā pie tevis vērsīsies cilvēki, kuri būs pateicīgi par palīdzību.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment