Vērsim neplānoti izdevumi, bet svariem nopietnas pārmaiņas; Dienas horoskops 2023. gada 18. martam visām zodiaka zīmēm

Lauva (23. jūlijs–22. augusts)

Lauvām būs iespēja parādīt visus savus talantus profesionālajā darbībā. Daudziem šajā dienā būs nepatīkama saruna ar priekšniecību, tāpēc jābūt gatavam uz visu. Vakaru vēlams veltīt bērniem un otrajai pusei.

Jaunava (no 23. augusta līdz 22. septembrim)

18. marts ir labvēlīga diena darījumu veikšanai un līgumu slēgšanai. Jaunavām būs jānoņem daudz jautājumu, lai sasniegtu savu mērķi. Mīļoto cilvēku padomi palīdzēs viņiem ātri realizēt visas savas idejas.

Svari (no 23. septembra līdz 22. oktobrim)

Svarus 18. martā gaida nopietnas pārmaiņas biznesā. Šajā dienā viņiem jāuzvedas atturīgi un uzmanīgi, lai nerastos pārpratumi ar darba kolēģiem. Tiem, kuri šajā dienā dosies apmeklēt valsts iestādes, jāsaglabā miers.

Skorpions (no 23. oktobra līdz 21. novembrim)

Pārmērīga Skorpionu augstprātība radīs finansiālus zaudējumus. Darbs ar uzticamu personu palīdzēs kompensēt jūsu zaudējumus. Tas palīdzēs uzlabot ne tikai viņu garastāvokli, bet arī finansiālo stāvokli.

Lasi arī: Esiet īpaši piesardzīgi šajās četrās grūtākajās dienās līdz marta beigām – dažus gaida pozitīvas pārmaiņas, bet citus…

Strēlnieks (no 22. novembra līdz 21. decembrim)

Strēlniekiem 18. martā jāskatās uz savu valodu, lai nepateiktu pārāk daudz. Strādīgi cilvēki gaida panākumus un finansiālo labklājību. Diena labvēlīga dzīvesvietas maiņai.

 

Mežāzis (no 22. decembra līdz 19. janvārim)

Apkārtējiem cilvēkiem Mežāži var šķist pārāk pašpārliecināti un nepareizi interpretē viņu biznesa aktivitātes. Šajā dienā zīmes pārstāvji varēs rast kompromisu ar savu partneri un rast sirdsmieru.

 

Ūdensvīrs (no 20. janvāra līdz 18. februārim)

Ūdensvīriem 18. martā jāuzvedas atturīgāk, lai izvairītos no visdažādākajām konfliktsituācijām ar kolēģiem un mīļajiem. Ļoti iespējams, ka dažiem zīmes pārstāvjiem paveiksies saņemt naudas atlīdzību par labi padarītu darbu.

 

Zivis (no 19. februāra līdz 20. martam)

Ja Zivis 18. martā strādās auglīgi, viņas saņems lielu naudas atlīdzību. Šajā dienā viņi spēs atrast labāko izeju no sarežģītas situācijas, un draugu ieteikumi ļaus ātri atrisināt visus satraucošos jautājumus.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru