Valmierā notiks bezmaksas darbnīca par sociālo uzņēmējdarbību

Valmieras novada fonds (VNF) piedāvā 2 dienu darbnīcu, kas notiks sestdien, 17.februārī, plkst. 14:00-19:00 un svētdien, 18.februārī, plkst. 10:00-15:00. Nodarbības notiks VNF telpās Garā iela 10. Pasākumu vadīs Lukašs Horvatovičs no Slovākijas. Pieteikšanās ŠEIT: ej.uz/yse-valmiera.

Mēs ticam, ka ir iespējamas pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā, viens no veidiem, kā to paveikt, ir sociālā uzņēmējdarbība. Tas nozīmē, ka uzņēmuma primārais mērķis ir radīt labumu sabiedrībai, nevis gūt maksimālu peļņu.

Aicinām piedalīties, lai gūtu iedvesmu, uzzinātu vairāk par sociālo uzņēmējdarbību un zināšanas arī mācītos pielietot praktiski. Neformālā gaisotnē pavadīsi laiku patīkami un gūsi praktiskas zināšanas. Nodarbība notiks angļu valodā.

Darbnīcā laipni aicināts ikviens, kurš:

• Vēlētos veikt sociālo uzņēmējdarbību;

• Vēlas uzzināt par to vairāk – KUR, KO, KAS un KĀ?;

• Vienkārši vēlas iegūt jaunas prasmes vai uzzināt ko jaunu (prasmes noderēs ne tikai tiem, kas vēlas veikt uzņēmējdarbību);

• Vēlas iepazīt jaunus cilvēkus.

Nodarbības IR BEZ MAKSAS, paredzētas no 15 līdz 30 gadu vecuma, bet vecuma cenzūra netiks ievērota. Ja jūti, ka Tevi tas interesē – piedalies, būs arī cepumi un kafija! ?

Nodarbības vadīs slovāku brīvprātīgais Lukašs Horvatovičs, kurš jau gadu strādā Talsu novada fondā ar Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” atbalstu.

Leave a Comment