“Ticu, ka mana pieredze var būt noderīga!”: bijušais Rīgas mērs Mārtiņš Staķis sācis strādāt jaunā, valstiski nozīmīgā amatā

Foto – ekrānuzņēmums

Bijušais Rīgas mērs un uzņēmējs Mārtiņš Staķis socvietnē “X” paziņojis, ka ir kļuvis par tagadējā Aizsardzības ministra Andra Sprūda ārštata padomnieku.

Vietnē “X” Mārtiņš raksta: “Valsts aizsardzība ir mūsu kopējā atbildība”, to bieži atkārto zemessargs, ar kuru man ir gods būt vienā vienībā. Un viņam taisnība! No šodienas esmu pievienojies Aizsardzības ministra Andris Sprūds komandai kā ārštata padomnieks. Ticu, ka mana pieredze zemessardzē, ministrijā un pašvaldībā var būt noderīga mūsu kopējam mērķim – Latvijas aizsardzībai.

P.S. Ārštata padomnieks veic pienākumus, nesaņemot atalgojumu”.

Šī gada jūlijā Staķis pārsteidza sabiedrību, paziņojot, ka ir nolēmis atkāpties no Rīgas mēra amata. Viņš vēlāk žurnālistiem stāstīja, ka šo lēmumu bija pieņēmis pēc nesaskaņām un šķelšanās koalīcijā.

Toreiz Mārtiņš Staķis norādīja, ka kopš Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, kas notika 2020.gadā, viņš esot strādājis pēc labākās sirdsapziņas, cenšoties ieviest modernas un ilgtspējīgas pārmaiņas, lai panāktu labāku pilsētas pārvaldību.

Atgādināsim, ka Mārtiņš Staķis ir arī zemessargs un veiksmīgs uzņēmējs – viņam pieder “Innocent Cafe”, kā arī viņš ir pazīstamā kafijas zīmola “Illy” izplatītājs.

Pievienot komentāru