Supermēness 2024. gada martā: kad gaidāms, ko varat mainīt un ko nevarat darīt

Pirmais Jauns mēness 2024. gada pavasarī atkal būs supermēness. Tāpat kā februārī, Jaunā mēness dienā Mēness maksimāli pietuvosies zemei, un šoreiz notikums notiks Zivju zīmē.

Jaunsmēness 2024. gada martā

Jauns mēness pirmajā pavasara mēnesī būs, kā jau minēts, līdzīgs kā februārī. Tas būs supermēness, kura laikā Mēness atradīsies pēc iespējas tuvāk Zemei. Ja tas notiktu pilnmēness laikā, mūsu planētas pavadonis izskatītos lielāks un spožāks nekā parasti. Taču, tā kā šis notikums notiks jaunā Mēness dzimšanas laikā, mēs neredzēsim šādu efektu, lai gan jutīsim tā ietekmi.

Jaunais mēness iestāsies 10. martā.

Kopumā 2024. gadā būs trīs supermēnešu pēc kārtas. Pirmais notika 9. februārī, pārējie divi – 10. martā un 8. aprīlī.

Jauns mēness Zivju zīmē un tā ietekme

Jauns mēness Zivīs ir sapņains, noslēpumains un skaists laiks. Tā kā Saule un Mēness atrodas konjunkcijā mainīgā ūdens zīmē, tas izraisīs emocionālu reakciju, liks jums justies jūtīgākiem pret citiem, kļūt līdzjūtīgākiem. Pastāv iespēja, ka emocionālais dziļums Zivis pārņems ar tādu spēku, ka jums var gribēties ienirt okeānā, ielekt trušu bedrē vai apmaldīties mākoņos – efekts būs reibinošs un aizraujošs.

Tajā pašā laikā Urāns, kuram piemīt spēja radīt kaislību dzirksteli, būs harmoniskā aspektā ar Mēnesi. Tas var izraisīt emociju kalniņus dienas laikā un neparedzētus apstākļus. Tāpēc enerģijai būs nepieciešama piezemēšanās: vairāk komunicēt ar dabu, mākslu un mūziku.

Lasi vēl: Pavasara tīrīšana: 10 svarīgas lietas, kas jāizdara tagad

Labā ziņa ir tā, ka Urāns atradīsies Vēža zīmē – tas ļaus atbrīvoties no vecajiem ieradumiem un aizstāt tos ar labvēlīgāku rutīnu. Iespējams, tev nāksies izkāpt ārpus komforta zonas, taču pagātnes atlaišana un jauni mērķi ļaus tev justies labāk.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Abiem grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 68%

0%

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Leave a Comment