Slota ir galvenais ierocis cīņā ar neveiksmēm un nabadzību! Mēs jums iemācīsim pareizi to izmantot!

Ķemme, šķēres un slota – tie ir trīs priekšmeti, kas atrodami katrā mājā! Ar to palīdzību var ne tikai sakārtot māju un galvu, bet arī piesaistīt veiksmi! Galvenais ir zināt pāris precizitātes, un vēl – ticēt tam, ka viss izdosies! Teiksiet, ka tas viss nieki vien ir? Bet es teikšu – tajā ir sava daļa patiesības!

Par piemēru ņemsim slotu. Tā nu ir sanācis, ka aptuveni trīs mēnešus manā dzīvoklī slotas nebija! Vecā un nolietotā jau sen kā devās uz izgāztuvi, bet jaunu nopirkt nekādi nesanāca! Kāpēc? Mājās taču vēl ir putekļusūcējs, var taču iztikt bez slotas! Šī priekšmeta neesamības periodā, mājās viss kaut kā negāja: Nauda aizgāja nez pa kādiem ceļiem, ar vīru pastāvīgi strīdējāmies, un vispār atmosfēra dzīvoklī bija ne visai!

Reiz es draudzenei pažēlojos par naudas trūkumu un par to, ka tā pastāvīgi kaut kur pazūd! Un viņa arī pajautāja: “Bet, vai tev mājās stāv slota? Ar rokturi uz leju, vai arī ar rokturi uz augšu?”. Jūs nevarat iedomāties, ar kādām acīm viņa uz mani skatījās, kad uzzināja, ka mūsu mājās vispār nav slotas. Likās, viņa bija gatava pirkstu pagrozīt pie deniņiem, bet laikam audzināšana neļāva. Draudzene aprobežojās tikai ar vārdiem: “Tu ko, vispār esi traka palikusi? Kā – nav slotas!? Nu tu dod!”

Šķir nākošo lapu, lasi turpinājumu un noskaties video

Leave a Comment